| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Rehabilitace

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 1313  [Dalších 1123 >>]
Marika Letní 140743
16.5.2018 11:25:21
"Trénuje 3x týdně a měla jsem obavy, že to není úplně zdravé"

Tak ať trénuje méně čaasto nebo vyber jiný sport, když je to tak nezdravé.

"Takže za tu dobu nás viděla dětská doktorka, ortoped, fyzio lékař a 3 různí fyzioterapeuti."

S dítětem, které si na nic nestěžuje jsi obešla tolik lékařů? To je i na mě (hypochondra ~;)) moc. Vidím, že jsem v docházce k lékařům naopak lempl. ~e~

"Rentgen páteře dceři zatím nedělali"

A taky by dělat neměli. To je pro závažné situace a buď ráda, že se vás netýká. Myslím, že tě "pálí dobré bydlo" a hledáš potíže, kde nejsou. Fakt se prober.
aky 102722
16.5.2018 11:20:01
...Což si zdejší matky asi neuvědomují, vždyť "za nás to nebylo" a "náš Honza taky dělal sport a fyzioterapii nepotřeboval"

Konecne tu mame inu lepsiu a kvalitnejsiu ( a hlavne o 2 generacie mladsiu) Matku, ktora objavila Podstatu, Konecnu Pravdu a Jedine Vysvetlenie tejto diskusie.~3~
Mája+kluci 07, 11 95717
16.5.2018 11:14:49
Vy jste se na ni zase sesypaly, jak hejno vos, urážky a zesměšňování ~a~

Milá zakladatelko, je mi jasné, že ti šlo hlavně o prevenci, holky mají pravdu, že dcerce asi v podstatě nic nenalezli, ale kompenzace nikdy nezaškodí :-)
Otrávená ze střídání fyzioterapeutů bych byla taky, minimálně je vhodné, aby se zajímali, jak cvičíte, zhodnotili kvalitu provádění cviků, případně doplnili i nové, ale s vysvětlením proč.
Je pravda, že 10 odborníků ti dá 10 názorů, sama řeším různé potíže související s větším sportovním zatížením a svými fyzickými dispozicemi. Je fajn si to vše poslechnout a něco si vybrat. Zkus najít někoho, kdo by byl pečlivý a komu budeš věřit, dobrý fyzioterapeut je pro sportovce požehnání - bude ho potřebovat i do budoucna, pokud u intenzivního pohybu zůstane.
Na rentgen bych se vykašlala, ale rozhodně si nemyslím, že vychováš z dcerky hypochondra, pokud se naučí, že se o tělo musí starat, aby dobře fungovalo. Není to stroj a pokud pojede jen na výkon, do 20 let může být zničená. Což si zdejší matky asi neuvědomují, vždyť "za nás to nebylo" a "náš Honza taky dělal sport a fyzioterapii nepotřeboval" ~j~~:-D

Každopádně souhlasím s doporučením kompenzačních aktivit, to plavání je super, jen teda nevím, jestli formou ráchání v bazénu. Raději bych jí dala jednou týdne do nějakého pohodovějšího kurzu plavání, kde pohlídají správný styl a zároveň nebudou tlačit na výkony.
byvala radka 154149
16.5.2018 10:59:36
Proč jí tu nemoc přivoláváš? Nic jí není a ty vymetáš doktory...
aky 102722
16.5.2018 10:54:57
... vlastně nevím, co jsem tady po vás chtěla

Presne to, co chces po vsetkych lekaroch a fyzioterapeutoch okolo. Presnu odpoved na Tebou vymysleny problem, ktory by pripadne mohol nastat v buducnosti. Tak vela stastia pri hladani tych spravnych ludi. ~3~
K_at 121378
16.5.2018 10:48:35
Mon, najdi si zarizeni, kde to nebude kazdou chvili jinak.
Kláraka 128197
16.5.2018 10:43:39
Tak koukám, že tady máme samé zdatné fyzioterapeuty a doktory, kteří dokáží stanovit diagnozu na dálku :-) :-) Dokonce i psychiatry...ale tak mám, o co jsem si napsala už v nadpisu příspěvku :-))))
Když mi zubař na preventivní prohlídce řekne, že mám kaz, tak si ho nechám spravit ještě než začne bolet...to je to samé jako u prevence potíží pohybového aparátu - zvlášť u rizikového sportu, čímž sport mé dcery je,navíc vím, že trenéři jdou po výkonu a nekladou důraz na protažení před a po cvičení. Rentgen navrhl sám doktor, nejsem vyštudovaná, abych se s ním přela ani bio matka, abych ho odmítla.
Šlo mi o to, že fyzio péče je nesystematická a vlastně nevím, co jsem tady po vás chtěla. Každopádně v péči o své děti budu pokračovat tak, jak mi říká intuice, a říkat nohám svých dcer budu taky říkat jak chci :-))))
Líza 17721
16.5.2018 10:36:13
Aky, zcela výjimečně s tebou souhlasím.

Zakldatelko, jistotu, jakou si představuješ ty, ti nedá nikdo.
A pokud dítě nemá žádný problémy a jakékoli "nálezy", které jí našli, jsou pouze hraniční, přestaň hrotit.
K_at 121378
16.5.2018 10:33:57
Iii, ted to chci psat. Ze je dobre, pokud chce, aby dcera dorovnala treba jednostrannou zatez. Druhou veci je, ze pokud by matce treba fyziot., nebo ortoped vysvetlil radne situaci, tak se v tom nebude placat jak nudle v bande. Ubrala bych na urputnosti, hod se do klidu, vyberte par cviku, chodte plavat. Nebo spolu na jogu. A je to.
Supermanka 151752
16.5.2018 10:31:49
Se sportem ať samozřejmě pokračuje dál. Kdyby přestala, tak možná teprve poznáš, co je to skolióza.
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 1313  [Dalších 1123 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.