| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Rehabilitace

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 200] Názory 201210 z 1313  [Dalších 1103 >>]
Valoria 98559
16.5.2018 9:39:47
Nech tu holku dychat a navstiv ty sama psychiatra. Zdrave dite tahat po doktorech muze jen magor.
Thea + 2 93496
16.5.2018 9:39:10
Hrotíš to, dceři nic není, cítí se dobře, cvičení jí baví.
Ke gymnastice a tanci se často doporučuje plavání, tak můžete chodit plavat, ať se trošku celá protáhne a tím bych končila.
Katka a 2 výrostci 141251
16.5.2018 9:37:23
Jo, myslím, že to přeháníš hodně. Nenapadlo by mě tahat zdravé dítě po doktorech a fyzioterapeutech. Akorát z ní uděláš hypochondra. Už to, že vám každý říká něco jiného znamená, že tam žádný významný nález není. "Hraniční nález" a "skoliotické držení těla"...zajímalo by mě, které dítě to dnes nemá, kdyby ho takto zkoumali.
libik 142094
16.5.2018 9:29:12
Hrotíš to děsně, pokud jde o pohyby a bacily v čekárnách, oki, ale proč rvát do dítěte rtg. záření zbytečně, to nevím.
Kláraka 128197
16.5.2018 8:59:29
Mám 9letou dcerku, která od svých 4 let tancuje, do toho se učí přemety, mosty a akrobatické prvky. Trénuje 3x týdně a měla jsem obavy, že to není úplně zdravé, proto jsem ji na vlastní popud vzala na kontrolu k ortopedovi. Odešli jsme s diagnozou ploché nohy a skoliotické držení těla - vše hraniční, dostala 6 rehabilitací, absolvovali jsme zatím 3. Takže za tu dobu nás viděla dětská doktorka, ortoped, fyzio lékař a 3 různí fyzioterapeuti. Každý z nich nám řekl něco jiného - ať už ohledně nožiček nebo páteře. Každý fyzioterapeut nám dal jiné cviky na cvičení, nikdo nezkontroloval, co jsme cvičili, prostě v tom máme chaos. Jsem z toho už psychicky deprimovaná, minule nám řekli, že je dcera úplně v pořádku, že už ani nemáme chodit, včera nám zas řekli, že jí při předklonu nejde vidět pár obratlů, že jsou někam vytočené....vůbec nevím, co to znamená.
Hledám někoho, kdo se nám bude věnovat systematicky, jsme odhodlané cvičit, nakoupit cvičební pomůcky, ale potřebujeme kontrolu a dohled, že to děláme správně a že to k něčemu vede. Navíc potřebuju nutně vědět, zda dcera může dále tancovat a pokud ano, co doma procvičovat, aby jí to neškodilo do budoucna. Tanec jí moc baví, ale nechci, aby to mělo následky. Rentgen páteře dceři zatím nedělali, teď jsem volala na objednání a náš ortoped ještě ani nenahlásil termíny a čekací lhůty jsou dlouhé.
Hrotím to? To kroužku tancování chodí milion dalších dětí, některé trénují každý den a nic neřeší...Dceru nic nebolí, na nic si nestěžuje....díky
MrakovaK 99270
13.1.2018 14:32:52
děkuji za pozitivní odpovědi všem.
Eliška Junková 99746
13.1.2018 12:55:47
s dětmi zkušenost nemám, ale mně pomohlo ježdění na koni velmi. kulatá záda, slabé zádové i břišní svaly, i paže. vždycky jsem hodně sportovala, ale naprosto špatné držení těla. až na koni jsem si uvědomila co je špatně a dokázala to potřebné zpevnit.
arsiela 132656
12.1.2018 21:47:04
Ano pomohla moc,taky hypotonik.
Monika 123907
12.1.2018 19:38:21
Na záda a břicho je prý výborné lezení na horolezecké stěně, ale na to je teda ještě malý. Ale třeba později, kdybyste měli někde poblíž možnost ...
:-) zaregistrovaná 133043
12.1.2018 10:55:18
chodíme asi od roku a zvířata všeobecně miluje. Počítám s tím, že až dorostou nožičky, takže začneme ježdění na poníkovi.
[<<Předchozích 200] Názory 201210 z 1313  [Dalších 1103 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.