| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 56923  [Dalších 56903 >>]
Veveruss + 3 70884
29.1.2014 17:13:33
Velká gratulace!!! Hodně štěstí v životě, Marečku!! Krásná zpráva!!! ~s~
jjenny+Jeníček 02/2008+Filípek 71757
29.1.2014 14:05:11
DNESKA SE MARKÉTCE NARODIL MAREČEK!!!! a je to chlapák má 55 cm 4,260 g a v 8,12 hod :-)~s~~s~~s~~s~~s~~s~~s~~s~
LilyAA 84752
5.1.2014 18:35:16
tééééééééééda Maky, to je bomba! Já jsem na FB nic nezjistila.........)-:
Moooooc gratuluju a závidím (-: Hned bych šla do třetího....

Jinak já taky občas nakouknu a pamatuju si, že to končilo celým číslem - myslím počet příspěvku a tak jsem nanačuhovala, až dnes - o 10 víc a taková novina!!!

U nás dobrý, Bety 3. třída, Adámek taky půjde asi, dokonce už umíme všechny písmena, tak se nám ta logo práce vyplatila, r a ř naskočilo úplně samo. jezdíme na hory, lyžujeme, ale letos je to teda bída, no uvidíme, máme před sebou týden v Krkonoších.

Jo, taky jsem na staré kolena stále student, teď jakoby ve čtvrťáku, doufám, že příští rok už to zakončím a pak už nikdy nic, maximálně kurzy angličtiny (-: Je to náročný s tou rodinkou a plným úvazkem v práci, někdy úplně přeplněným úvazkem..........(-:

Veru, moc Tě zdravím, nějaké foto krásné rodinky, nebylo by?? (-:
PraliMatěj02/08+Madlenka11/10 85405
4.12.2013 17:13:40
Maky, mooc gratuluju ještě jednou...už se těším na fotku Marečka! :) To bude opečovávaný miminko, Majda mu bude dělat chůvu a Maty učitele na lumpárny...:)

No, úžasná si teď nepřipadám vůbec, už padám na ústa a to to nejhorší mám víceméně před sebou... :) Zítra nám začnou dělat novou koupelnu, takže bude všude prach a binec z bourání...~8~~8~~8~ snad to ve zdraví přežijem... :)
Ma-ky, Matyášek a Madlenka 67045
4.12.2013 9:57:02
Holky, jj, plánovaný, čekáme kluka, vypadá to na Marečka, ono od Ma už moc možností není:) Už jsem jako medvěd a bezesporu je to nejhorší těhotenství, už aby to bylo za mnou. Vůbec nechápu, jak může mít někdo 10 dětí:)

Prali si úžasná, já mám pocit, že bych se už nenaučila vůbec nic:(

Vever, to je pravda, já teda teď opravdu jen přežívám a sunu se z místa na místo, ale hned jak toho broučka vyklopím, tak začnu žít aktivně, slibuju:)
Veveruss + 3 70884
1.12.2013 19:30:59
Prali, to je fakt, že děti nás vždycky vrátí na zem. Ale školní šrumec ti nezávidím :) Mě tuhle dostal jeden článek v tisku, kde kdosi psal, že jsme mistři v odkládání a odvolávání naplánovanýc věcí. Jen je chyba, že odkládáme a odvoláváme věci soukromého rázu. Že nežijem. A v tomhle mi taky pomáhají děti, abych to neodkládala, ten život :)

Markét, fakt??? Ty brďo!! Tak tě za pár týdnů přivátám do klubu třeti matek :D A plánované? ~;)
PraliMatěj02/08+Madlenka11/10 85405
30.11.2013 14:36:52
Markét, faaaakt?????? Já jsem koukala na tu fotku na FB a říkala jsem si: No tohle břicho je miminkovský, ale nechtěla jsem se ptát a šťourat do toho... jeeeeeee, gratuluju!!!!! Bude překvápko, nebo už víte?????~x~~x~~x~~x~~x~~g~
Ma-ky, Matyášek a Madlenka 67045
30.11.2013 13:54:01
Holky, s domečkem to jde pomalinku, už toho teda dost máme, ale i tak, za prvé teda nechceme být moc zadlužený, což se nám docela daří, tak to tak patláme jak to jde. Ale termín stěhování je léto, aby tam mohl Matýsek začít chodit do školy a Majda do školky.

No a pro ty co to ještě nezjistily na FB, tak za 8 týdnů rodím:)
PraliMatěj02/08+Madlenka11/10 85405
29.11.2013 21:55:43
Veveru, no, škola, uuuuužžžž aby byl červen a bylo po všem, valí se toho nějak moc, do toho praxe, ještě jsem teď dodělávala autoškolu, takže v jednom kole... ještěže jsou Matěj i Madlenka takový pohodový děti, mi vždycky připomenou, že musím zvolnit... :)
A co vy??? Dvě školní a jedno školkový, to je taky mazec, viď...ale určitě hravě zvládáte, ne?~R^
Veveruss + 3 70884
29.11.2013 14:39:46
Juuu, já totiž taky občas nakukuju. A jojo, z malých únoáčků se stanou pomalu školáci, co? My už teda ve škole jedem. Zdenda ve 4., Terka va 2. a od září i Niki. Je to mazec, co?

A jak se jinak máte? Maky, co barák? A Prali, co škola?
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 56923  [Dalších 56903 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.