| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Krkavčí matky v modrém

Krkavčí matky neřeší vyváření lahviček dvouletým dětem, dopřejí svým potomkům pobyt v jesličkách či školkách, návštěvu prarodičů či tet, neděsí se hlídacích koutků.. Rády vyrazí za zábavou i samy, a přesto své děti nade vše milují... Nebo sbalit bágl a hurá s dětmi třeba do do hor - proč ne???!!! :-) Patříte mezi lidi, kteří si rádi popovídají s kýmkoliv a o čemkoliv? A hlavně bez předsudků?.... Pak jste tu správně.

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 36632  [Dalších 36502 >>]
Lída+4 138596
9.12.2013 10:10:10
Bejbino, copak o mechaniku, to je blbinka za pár stovek - nicméně vydržet měla.
Eržika. 36295
9.12.2013 8:09:31
Káťo, ve středu plánuji akci na poledne - autem ode mě z práce... zvaž.

Jinak obdobně, jen s tím, že můj puboš chce měkkouše (doufám v ten bazar...). i když chápu, moc toho nemá, tak chce využít vánoce. Menší chce smartfouna, ale chce hlavně na focení, na uložení písniček a mp3 příběhů na kartu a pod.
Káťa,2 kluci 2562
9.12.2013 7:59:24
Erži, lákavá nabídka, díky moc. Ale ve středu se dohrabu domů kolem půl sedmé. Budu v kanceláři místo úterý. Aspoň teda doufám, ještě to musím doladit.

Kdo máte teenagerovské děti, taky poněkud bojují s tím, CO si přát k Vánocům??? U nás R. prostě neví. Řekla bych, že je z toho upřímně nešťastnej, ale vzhledem k věku, už ho nezajímají hračky, a vzhledem k dalším faktorům, ho nezajímá oblečení.
Ano, pochopitelně, kdyby zabrousil do vod nových mobilů, počítačů a spol., věděl by hned. Ale bytostně nechci dělat z Vánoc svátky komerce a myšlenka dárků za řádově několik nemálo tisíc mi přijde mimo.

Bejbino, držím palce, ať je to ok.~6~

Marťo - jsi tu? Už trénuju držení palců na pátek~3~
bejbina 40948
9.12.2013 7:46:16
Tak to já už mám napečené perníčky. Lucka tu měla kamarádku, tak jsem zaměstnala obě dvě.
Dneska jdu na vyjmutí stehů. Jsem na to zvědavá, mamina mi musela v pondělí i úterý nohu převazovat, protože mi jeden steh krvácel. Jsem cimprlína, vůbec se mi tam nechce.
Chtěla bych žít ve státe, kde si zakoupím výrobky v odpovídající kvalitě. Začínám mít pocit, že je úplně jedno, kde nakupuji. Včera choť reklamoval Lucky kozačky - botky za 500,-, které má díky rostoucí noze jen na jednu zimu, by snad mohly vydržet víc, než jen dva měsíce. Z toho je nosí díky počasí necelý měsíc a jenom do školy a města. Do terénu má treky. A včera se podělala mechanika na pc, který máme oc 20.5. ~q~
Eržika. 36295
8.12.2013 21:37:48
MMCH, Káťo, co ve středu dobročinný bazar?
V mé oraganizaci ve vedlejším městečku - KENVELO oblečení menších velikostí za 30až50 Kč kus?
Eržika. 36295
8.12.2013 21:35:26
Nemám žádné cukroví a minimum dárků (i když dnes jsem T. něco objednala...)

Včera jsem byla celý den v práci a dnes chystala a posléze se podílela na realizaci obecní besídky. ~;)

Doufám, že tento týden už bude v práci lepší...
Káťa,2 kluci 2562
8.12.2013 19:23:29
Lído - jsi můj člověk~;) Já si dneska koupila v Marks and Spenceru Carrot Cake, hodlám zalézt do postele a pustit si první díl Na věky věků. Budou-li děti hodné, rozdělím se o oblíbený dezert. :-)
Lída+4 138596
8.12.2013 18:44:12
Káťo, já nemám nic, a zatím se ani nechystám cokoli píct. Děti mě ukecávají, že upečou linecký - jen ať si posloužej, že. ~;)
Káťa,2 kluci 2562
8.12.2013 18:16:34
Díky, nakonec to časově vyšlo tak, že jsme od Palladia došli pěšky a pak jsme jeli tramvají zpátky k hlaváku.
Lidí všude fůra, myslím, že další návštěvu si nechám až po Vánocích.

Je tu někdo, kdo ještě nemá žádný cukroví??? Ať nemám pocit naprosté nepřipravenosti....~;)
Lída+4 138596
7.12.2013 21:27:12
No, když projdeš kolem Hybernů a projdeš Senovážnou, vylezeš u Jindřišský věže a odtud ti k divadlu jede devítka. Nebo pětkou zpátky k Hlavnímu nádraží, a odtud pak devítkou v opačným směru.
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 36632  [Dalších 36502 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.