| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Krkavčí matky v modrém

Krkavčí matky neřeší vyváření lahviček dvouletým dětem, dopřejí svým potomkům pobyt v jesličkách či školkách, návštěvu prarodičů či tet, neděsí se hlídacích koutků.. Rády vyrazí za zábavou i samy, a přesto své děti nade vše milují... Nebo sbalit bágl a hurá s dětmi třeba do do hor - proč ne???!!! :-) Patříte mezi lidi, kteří si rádi popovídají s kýmkoliv a o čemkoliv? A hlavně bez předsudků?.... Pak jste tu správně.

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 36632  [Dalších 36482 >>]
Marťa
  • 
1.12.2013 22:41:31
mám vrásky, šedivým tloustnu, děti bordel dělají... stejně tak pes, králík, pískomilové... i T ~t~~t~ a je mi to vcelku fuk

Čarod, tohle chápu... tady to je jak na vesnici, když jdu se psem, málokdy se s někým nezakecám... a nemyslím pejskaře, prostě to tu je jak na vesnici a vyhovuje mi to...
Marťa
  • 
1.12.2013 22:38:30



http://martidmd.blogspot.com/2013/12/psi-sprezeni.html
Marťa
  • 
1.12.2013 22:36:40
ahoj

hezký advent všem!!!

Káťo, prima u vás!!!

my dnes byli v Bělči na závodech psích spřežení, byla to krásná podívaná!!!

Káťa,2 kluci 2562
1.12.2013 22:20:45
Tak ať tam zůstane a neprudí v nížinách~;)
Eržika. 36295
1.12.2013 21:42:33
Sníh ano, ale v Jeseníkách. ~;)
Káťa,2 kluci 2562
1.12.2013 18:03:05
Erži - nekecej - SNÍH????? Pane jo ~8~~8~~8~ Netěším se ani trochu, snad jen, že je při večerním venčení čtyřnožce lépe vidět.
O. je nemocný????
Já se kochám představou, že zítra nastoupí oba do vzdělávacích zařízení a máme snad od chorob chvíli pokoj. Zvláště hospitalizace bych oželela. Docela se těším do práce, že si odpočinu~t~
Eržika. 36295
1.12.2013 15:37:06
Jinak Káťo, po víkendu s matkami dětí od batolat po puboše už nemám tak velkou depku z toho jaké mé děti mají nápady, dělají svinčík a podobně - ostatní dosahují stejných kvalit a družstvo pubošů se celý víkend tlemilo pro nás zcela nepochopitelným věcem. ~8~
Eržika. 36295
1.12.2013 15:34:18
Tak mi si včera premiérově letos zasáňkovali!
Ovšem dnes jsme předčasně přijeli s nachcípaným O.~:(

Já se přistěhovala do pidivsi k samým starousedlíkům - a po pár letech tu znám skoro každého (zvláště po zasedání ve volební komisi). Momentálně jsem zaměstnala část vsi výrobou ozdob na obecní vánoční strom. ~j~~t~
Simča, dcery *1988 a 1997 3201
30.11.2013 18:15:53
Tak vrásky ve svých skoro 50 fakt nemám - ale to je tím, že jsem "zevnitř" dobře vypolstrována.... Prostě někdo je štíhlý a někdo nemá vrásky.... Kdysi jsem slyšela, že žena si po 40 musí zvolit co bude mít pěkného - zda pr..l, nebo xicht. Já holt zvolila ten xicht :-)
Ale co se týče vlasů - šediví mi od 16, taže jsem si už zvykla :-).

Jinak jsem asi byla hodná, čerti si mně v pekle nenechali.... Bylo to moc pěkné, ale promrzla jsem. Jela jsem tam hlavně proto, že jsem chtěla podpořit místní ochotníky.
Do minulého roku dělali Peklo ochotníci tady v HD ve starém opuštěném pivovaře (ve sklepě). Jenže vloni se hned po akci začaly ozývat hlasy, jak tam byly mraky lidí a když každý dal 50,- kaček, KOLIK si ti ochotníci na tom narejžovali.... Takže když se letos začalo peklo chystat, tak byl problém tady a problém tam a "...my bychom rádi, ale ono to asi nepůjde....!"
Takže si ochotníci narychlo domluvili možnost uspořádat Peklo v sousední obci (cca 5 km) a během 3 týdnů spolu se sborem dobrovolných hasičů od tam odtahali asi 5 náklaďáků nepořádku, navěšeli tam sítě, vybudovali pec a trůn pro Belzebuba a dnes měli nádherný peklo a lidí mraky (takže si "nahrabou" ještě mnohem více, než vloni....). Mám mezi nimi plno kamarádů, tak jsem hlavně PROTO jela. Měli svoj "Pekelné busy", které jezdily kyvadlově tam a sem a protože ta sousední obec je už okres Strakonice, měli i propagaci v sousedním okrese.... Super! Ti, kdo je pomlouvali a chtěli jim ublížit jim spíš pomohli....
bejbina 40948
30.11.2013 17:19:15
Káťo, vyměním Tvé netloustnutí za Tvé osmičky a apendix. ~t~ Docela se děsím toho, kdy mi lékař umožní si zaběhat aspoň na crossovém trenažéru. Přes vánoce bez pohybu....

Jsem zvědavá, kde jednou budeme bydlet s chotěm. Zrovna nedávno jsme se shodli, že bychom chtěly nějakou ves s genius loci. Uvidíme.
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 36632  [Dalších 36482 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.