| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Krkavčí matky v modrém

Krkavčí matky neřeší vyváření lahviček dvouletým dětem, dopřejí svým potomkům pobyt v jesličkách či školkách, návštěvu prarodičů či tet, neděsí se hlídacích koutků.. Rády vyrazí za zábavou i samy, a přesto své děti nade vše milují... Nebo sbalit bágl a hurá s dětmi třeba do do hor - proč ne???!!! :-) Patříte mezi lidi, kteří si rádi popovídají s kýmkoliv a o čemkoliv? A hlavně bez předsudků?.... Pak jste tu správně.

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 36632  [Dalších 36472 >>]
Káťa,2 kluci 2562
30.11.2013 17:11:07
Ještě řekněte, že vám nešedivěj vlasy, nedělají se vrásky a po žádném z vašich potomků nezůstává svinčík.....~t~ a jdu se rovnou odstřelit.
Mám osmičky, nevím, jestli mám apendix - zatím jsem to nezjišťovala. Krucajz mám vůbec nějakej bonus.....~a~ no asi to, že netloustnu, to je tady dar od nejvyššího velitele a člověk to nijak neovlivní.

Bejbino - takovéhle vztahy tady máme taky. Je fakt, že spoustu lidí znám od psů, ani nevím, jak se jmenují, mezi sebou vždycky říkáme "paní Rexová" a "pán od Beníka"....
Ale kamarádka bydlela asi dva roky ve vesnici hned za městem - samá novostavba, parcely na naše maloměstské poměry drahé jako blázen, bylo to tam na první pohled moc pěkné, ale takové studené, přes den prakticky prázdno, pak se postupně sjeli lidi z práce domů, zavřeli se za svoje samootvírací vrata a hotovo. Nelíbilo se jí tam a nezvykla si. Pak se odstěhovali jinam.
bejbina 40948
30.11.2013 14:55:33
Simčo, já zkoušela blahé paměti dát i seznam knich, po kterých toužím na lednici. Ačkoliv jsem to se smíchem mamině řekla, ačkoliv mamina když jsem v práci vypravuje děti do školy.... stejně jsem knížku nedostala. Nejhorší je, že vím, že mamina mi chce udělat radost, vyhodí za dárky dost velké peníze a nic. Je pro ní nepochopitelné, že největší radost mi udělá sportovní vybavení. Ať už ponožky, triko, cyklo kraťasy nebo rukavice. Navíc se tihle hadry pohybují v relacích, které jsou pro maminu nestravitelné. Nejhorší je, ale že ve stejné cenové relaci dostanu věc, která je v očích maminy potřebná a vyhovující. Tak letos by to mělo být tak, že choť zakoupil a mamina přispěla. ~b~
A ano osmičky ani apendix nevyrostly.
Simča, dcery *1988 a 1997 3201
30.11.2013 13:36:23
Tak my si píšeme "dopis Ježíškovi" všichni - i já, muž, velká dcera.. je to praktické. Prostě podhodím na okno dopis někdy tak počátkem listopadu či koncem října. A ostatní členové rodiny se mohou domluvit, co kdo pořídí... Takže se mi nestává, abych dostala šunt, o který nestojím...
Jinak - ty osmičky - ty jako vůbec nemáš? Jako vůbec se ti nevytvořily? To mám totiž já - taky nový vývojový stupeň.
bejbina 40948
30.11.2013 10:51:41
Ahoj Simčo,
já letos díky plánované operaci se s dárky velmi pochlapila. A největší radostí je, že se můj choť konečně rozhoupal a šel se domluvit s tchýní na to, co bych asi tak mohla chtít já. Tak sice nevím co dostanu, ale šperkovnice to nebude. Což je super! ~R^

Káťo, je fajn, že jste doma. A hlavně, že to rozehnali. V tomhle mám výhodu, mám slepé střevo natolik zakrnělé, že ho vlastně ani nemám. Tedy se mi nemá co zanítit. A taky nemám osmičky. No, nebudu skromná. Jsem nový vývojový druh.

Čarodějko, nevím jestli je to kořeny, ale spíš tím umístěním u velkého města. Sice tu mám na kafata jen dvě kamarádky, ale hlavně je to takové... v obchůdcích, kam chodím nakupovat, už mě prodavačky znají, vždycky prohodíme pár slov... vím, která má vlčáka, která děti, která vnoučata. Pak se poznáváme a zdravíme na ulicích, případně prohodíme pár slov. Koukám, že bych si měla přestat stěžovat sama na sebe, že jsem taková drbna a že mi díky tomu nákupy strašně dlouho trvají. Zima uteče jako voda. ~R^
Simča, dcery *1988 a 1997 3201
30.11.2013 10:13:34
Hoj babizny, to jsem ráda, že ještě žijete.... I když ty choroby, díky kterým sem píšete, vám teda vůbec nepřeji....

My naštěstí nechoříme (tedy pokud nepočítám to, že E. má od včera neschopenku. ale to má ten důvod, že jí dneškem končí pracovní smlouva...).
Já včera podnikla celkem úspěšný nálet na obchody a nakoupila konečně pár dárků. Tedy co se utrácení peněz týká jsem MOC šikovná....
Měla jsem volný pátek a tak jsem vyrazila do "velkého města" Sušice na nákupy. Dosud jsem neměla ani jeden vánoční dárek.... Ale kam jsem vlezla, tam jsem koupila.... Mám vyřešené dárky pro naše, mám pro neteř a pro Aninku, mám i pro muže. A taky pro sebe!!!!!! Mám totiž novou peněženku, samolepky na kořenky (disagn cibulák, ale v červeném provedení - mám kuchyň laděnou do červena) a hlavně FOŤÁK!!!!

Foťáček mám tento v bílé barvě. Já vím, že to není nic extra, ale to, co bych FAKT chtěla stojí tak 4x tolik. Tož tak - kompromis....
Hned dnes vyzkouším. Jedu totiž dnes do Pekla,... Tak kdybych se přestala ozývat, tak si mně tam nechali....
A zítra jsem celé odpoledne v zámku. kde je předvádění (tedy možnost vyzkoušení) deskových her... Jdeme se s Aninkou pohrát... Bývá to každý rok, je to spojeno s prezentací knih (taky se to ofiko jmenuje Den pro dětskou knihu), s výtvarnými dílnami, pak je zvonkový průvod a rozsvicení vánočního stromu... Těšííííím se. A pochopitelně budu fotíííííít.
Káťa,2 kluci 2562
29.11.2013 13:05:37
Bejbino, už jsme doma - HURÁ!! Doufám, že stejně příznivé zprávy budeš mít ty. Co noha?? Bolí to hodně???

První advent jedeme s menším dítětem oslavit do velkoměsta, jdeme na Šípkovou Růženku. Těším se moc.

Čarod - já myslím, že tohle je vcelku standardní, přece jenom tam nemáš kořeny a navíc si myslím, že to, co popisuješ (spontánní zastavení se na kávu) není ani na mnoha vesnicích v blízkosti velkých měst běžné. Jsi z hor a tam - myslím si - prostě drží lidi pohromadě extra hodně.
Čarodějka... 29409
29.11.2013 11:32:54
Tý jo, tak tady je to nějaký nemocný.... že bych přidala svojí trošku do mlýna? :-)
Jenže u nás tedy naštěstí žádný choroby.... jen já mám nějaku podzimní depku...
Nějak na mě dopadá taková ta samota na samotě... :-)
Nikde nikdo na pokec... nikde se nestane, že bych prošla po městě nebo vesnici a potkávala známý, zastavila se s nima, pokecala a tááák....
To mi strašně chybí...
Nechce se mi s nikým chodit na kafata a domlouvat se, že se s někým sejdu na pokec... prostě jen taktový to, co jsem měla u nás...
A jaro léto je to ok... to si sednu na terásku a neřeším...ale ten podzim, jak člověk dorazí domů z práce a sedí v baráku... to na mě teda moc není..
Chjo..

bejbina 40948
29.11.2013 9:03:41
Káťo, tak ať to vyjde aspoň dneska.
My jsme sehnali auto, hurá. Už aby byl zdravý i ford.
Teď se vrhnu na adventní kalendáře. Nějak jsem pozapomněla, že je v neděli už prvního.
Káťa,2 kluci 2562
28.11.2013 15:15:53
No tak, my domů nejdem. Střihnu si večerně - noční směnu ve špitálu.
Vypadá to na zítřek.
bejbina 40948
28.11.2013 13:25:42
Taky budu 13. držet a dnes taky. Možná už je jasno.

Káťo, píchám si Clexane a na bolest mám brát ráno 1x Melovis a případně 3x Zaldiar. Zatím mám jen Melovis a dobrý. Jestli to půjde, vezmu si až večer Zaldiar. A injekcí mám 10. Pořád doufám, že mi zítra na převazu řekne, že už si píchat nemusím. A také doufám, že nepojedu na převaz vlakem a MHD. ~t~
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 36632  [Dalších 36472 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.