| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Krkavčí matky v modrém

Krkavčí matky neřeší vyváření lahviček dvouletým dětem, dopřejí svým potomkům pobyt v jesličkách či školkách, návštěvu prarodičů či tet, neděsí se hlídacích koutků.. Rády vyrazí za zábavou i samy, a přesto své děti nade vše milují... Nebo sbalit bágl a hurá s dětmi třeba do do hor - proč ne???!!! :-) Patříte mezi lidi, kteří si rádi popovídají s kýmkoliv a o čemkoliv? A hlavně bez předsudků?.... Pak jste tu správně.

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 36632  [Dalších 36542 >>]
Čarodějka... 29409
10.1.2014 13:07:44
Ach Bejbino,
jak já s Tebou souhlasím!!!
Je to zkurvená doba... fakt že jo... hnus fluf autobus...
Nesnáším to....
jsem ráda, že moje dětsví bylo ve znamení "divočiny", lítali jsme celé dny venku, v lese, hráli si na indiány - já byla celé dětství Vinnetou a moje kamarádka Petra byla Old Shatterhand, její ségra chtěla být Ribbana, zatímco my chtěly, aby byla Old Surehand nebo Firehand... ~t~~t~~t~
Hráli jsme si celá banda děcek, od malých po veké, holky kluci a domů jsme se přišli vždy jen ohlásit nebo na jídlo...
Dnešní děti by bez taletů atd chcíply...
Jak já to nemám ráda..
Dvojčata dostala loni tablety od Ježíška u jejich matky... a to jim byly 4 roky!!
Takže Mišák ho samosebou dostal taky, pánžto je mi jasné, že by mu to bylo sakra líto a moc by to nechápal, proč čtyřleťáci mohou a on v 10ti ne...
Ale nadšená jsem z toho nebyla...
Já ho dostala taky a už 10 měsíců leží v šupleti...
Je fakt, že já mám super úžasnej telefoun, sice velkej jako krava, ale zas ho používám na net, na maily, fota atd...
Ale není mi deset, že.. :-)

Faktem je, že těsně před vánocemi (loňské vánoce) měli ve škole "Mikulášské spaní" a večer před leží doma v posteli a byl fakt strašně smutnej a říká mi:
"Mami, my máme zítra to mikulášské spaní ve škole a paňčelka říkala, že si můžeme donést kdo má tablet, nebo mobil nebo PSP atd... a já jsem jedinej, kdo nic takového ve třídě nemá! :-( "
A druhý den přišel ze školy domů, šel k sobě do pokojíčku, donesl mi 1200 kč (v té době veškeré své hotové úspory) a jestli bych s nim nemohla jet do Alzy, že by si chtěl koupit to PSP a jestli bysme mu já nebo Ríša na zbytek nepřidali !
Mně bylo úplně do breku, fakt to bylo tak dojemný a bylo mi ho až líto...
Takže to rozhodlo.. večer si vzal na Mikulášské spaní Richardův iPad a vlastní tablet dostal od Ježuldy... :-)
Simča, dcery *1988 a 1997 3201
8.1.2014 22:48:50
Koukala jsem se na Obecnou školu - tedy až od 22:15, neboť jsem dělala do deseti - Vím, že učitel Hnízdo bývá většinou odsuzován, ale já za sebe pravím "VÍCE TAKOVÝCH UČITELŮ BY NAŠEMU ŠKOLSTVÍ PROSPĚLO". Měl kázeň, naučil, uměl děti zaujmout a nadchnout.

Mám teď od nového roku FAKT super rozvrh.
PONDĚLÍ 6 - 10 a 14 - 22
ÚTERÝ 12 - 19 a 22 - do středy
STŘEDA od úterka do 8 a 15 - 22
ČTVRTEK 15 - 22
Díky Bohu - v pátek volno
Jsem už dost grogy, hlavně mně stašně bolí koleno, nemohu už tu nohu skoro ohýbat. Ortoped hrozí tříměsíční neschopností....

A to je předemnou "lichý" týden, který je obdobný, ale vylepšený o to, že není pátek volný.
To budu v práci
PONDĚLÍ 12 - 18 a 22 - do úterka
ÚTERÝ od pondělí do 10 a 16 - 22
STŘEDA 14 - 22
ČTVRTEK 15 - 22
PÁTEK 11 - 15
bejbina 40948
8.1.2014 15:01:14
Od 21.12. jsem na dovolené, neschopenku jsem odevzdávala, dnes jdu prvně na noční a copak se nestalo? Přišla mě zkontrolovat paní ze sociálky. Když jsem se jí představila a řekla jí co a jak, tak napučeně odešla a ani nepozdravila. ~8~
Káťa,2 kluci 2562
7.1.2014 22:14:19
Erži - fííha, popový zpěv, učí se to na ZUŠ??
mmch co oběd příští týden???
Eržika. 36295
7.1.2014 21:22:53
A starší potomek chce ze všeho nejvíc příští pololetí chodit na popový zpěv.~;) Ale dělají se zkoušky, tak jsem ji doporučila nácvik - má doma možnost...
Eržika. 36295
7.1.2014 21:21:11
Bejbino, u nás je odměna pobytu na PC (nejčastěji letecké a rallye simulátory) podmíněna domácí přípravou bez keců - bohužel porád něco doděláváme, nyní bude mít IVP, tak uvidíme, snad toho nebude tolik.

Velkému dítěti jsou hry ukradený, ale je pomalu závislá na aspoň chvilce FCB - normální drbárna, co si kdo vezme na sebe, co kdo komu řekl, kdo s kým chodí a nechodí a pod.
Eržika. 36295
7.1.2014 21:17:05
Bejbino, T. si občas povzdechne ale je za a) realistka (má tuchy o mém finančním rozpočtu) b) zatím ji stačí ta karta do mobilu - umí si písničky najít, stáhnou a nahrát. Bez sluchátek nevylejzá.~;)
Káťa,2 kluci 2562
7.1.2014 19:36:50
U nás to tak není (sportovní třída) - prostě někdo techniku vezme, jiný ne, stejně se shlukují u jednoho přístroje, teprve pak to asi má tu správnou "šťávu"~t~
Větší dítě má naprosto "nevyhovující" mobil, ale evidentně si z toho hlavu extra nedělá (a nejspíš není sám, byť to nepřizná).
bejbina 40948
7.1.2014 18:36:32
To smekám. Je šikovný. Já teď zvažovala nákup tabletu pro sebe místo čtečky, ale nakonec jsem se rozhodla pro běhačky. ~d~

U většího dítěte ve třídě je podobná elektronika na lyžáku považována za stejně nezbytnou jako lyže - to je právě to co mě děsí. Pokud to dítě nebude mít, bude považováno za outsidera?
Káťa,2 kluci 2562
7.1.2014 17:10:49
Bejbino - já neodhadnu, jestli je to běžné. Navíc není tablet jako tablet, že.... to cenové rozpětí je dneska už značné.
Menší dítě si vybralo tablet, pročetlo recenze, našlo e-shop,který mu nabízel dobrou cenu i dodací podmínky a cenu za dopravu - normálně jsem žasla, co pro svůj "sen" všechno vykonal.:-)
Zvolil produkt, který odpovídal jeho finančním možnostem, ale současně měl dobré hodnocení v oblastech, které považoval za důležité. S nákupem byl a je spokojený.
Ale současně musí přistoupit na všeobecně platné podmínky typu, že ho s sebou nepoveze na školu v přírodě.
Co už ale třeba u teenagerů člověk těžko "udrží". U většího dítěte ve třídě je podobná elektronika na lyžáku považována za stejně nezbytnou jako lyže~;) Ale zase mají od pedagogů jasně dáno, že kdo je večer po desáté nachytán s mobilem, tabletem a jiným přístrojem, odevzdává tento učiteli, kde hračička setrvá do konce pobytu.~;)
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 36632  [Dalších 36542 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.