| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Anglická školka

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 637  [Dalších 577 >>]
Federika 14090
13.5.2012 21:07:07
to taky plánuju, jenže to až tak jednoduchý není.Bu´d seženu výukovej program, to extra levný nebude nebo někoho známýho,ale on fakt málokdo touží po puberťákovi~t~ A bez dohledu ho ještě nikam vypouštět nemůžu, jen s ním tam strávit měsíc taky ne....
nevíš o někom, kdo by ho chtěl do Anglie na práci?~t~ nějakje dráb by to musel bejt...
Federika 14090
13.5.2012 21:04:46
nooo~t~já si vybavuju, že měl Denis problém v anglický škole v češtině,když měl doplňovat druhou postavičku k nějaký postavě z večerníčků nebo českých pohádek.. Ona na televizi vůbec nekoukal a když, tak měl častěji puštěnej německej nebo anglickej program,takže třeba Káťa a kdo, Štaflík a kdo?-byl fakt problém...~t~
Tak jim to radši občas pusť..
Federika 14090
13.5.2012 20:54:39
hmm, víš co, tohle jde dělat u těch malých, david je lenoch, dobrovolně si angličtinu nepustí, donutím ho jen tak,že mu zakážu koukat na blbosti v laptopu, pokud to není v angličtině~t~
A F. už mluví anglicky hezky,ale trvalo jí měsíce, než vůbec začala v tý školce mluvit..~e~
Federika 14090
13.5.2012 20:41:22
ahoj Eeko,
nedávno jsem si na tebe vzpomněla:-)
zatím řeším, mám nějaký kontakty, ale on taky není David zrovna dítě snadno udatelný~b~ Určitě se ale něco najít dá.
Kdy míváš volno? Musíme se vidět.
Já zas budu mít problém s tím,že od září bude mít denně několik hodin španěštiny a na dva roky mu víceméně vyřadím angličtinu, ta tam je jen dvě klasický hodiny tejdně a velká pozornost tomu věnovaná není.
Federika 14090
13.5.2012 20:31:05
ano, Cardoamono, z té speciální jazykový základky na Pankrácichodí několik dětí s mým synem na osmiletý gympl..jsou na tom v angličtině o malinko líp než děti,který nešl z jazykovky,ale fakt jen o malinko a velmi brzy se rozdíl setře. A umí stejný houby jako osttaní-Víc umí jen ti,kdo pocházejí z vícejazyčných rodin nebo se tomu věnujou jinak a jinde...
Len 108740
13.5.2012 20:20:39
Janino, ale mas. Oxford je porad jeste zadarmo pro obcany EU jine zeme nez Anglie, neb je to nevymahatelna pohledavka. Vim o nekolika, kteri tam studuji zadarmo. Samozrejme, ze neco stoji pobyt, ale jinak je to normalni statni univerzita, tj. na pujcku 9 tisic rocne, ktera je pak ovsem pro obcany EU nevratna. Zatim.
kytko 28439
13.5.2012 20:17:34
ježíši!!!!!!
ty jsi vůbec nepochopila, co mi vadí.


myslím, že to dobře vystihla Marťa, přesně takhle jsem to mylsela a už fatk nemám sílu reagovat na takové příspěvky, které jakoby záměrně něchápou, co jsem měla na mysli.

Luppa 125896
13.5.2012 20:16:25
Jistěže ročně !! Pardon !!
Ale ano, jde se dobře naučit, třeba v Praze na Pankráci je speciální jazykovka, nebo v Praze 8 v Žitomírské. Pak je velký rozdíl vidět žáky takových škol když se sejdou na střední škole a je tam poznat jak kdo jazyky umí.
Líza 17721
13.5.2012 20:11:06
Kytko, no právě. Zatímco ten Oxford má jasnej vliv na uplatnění absolventa, tak anglická školka ne. Je to jen něco, co chtějí svým dětem jako bonus navíc dopřát lidi, kteří si to můžou dovolit.
Nevím, co tě konkrétně žere, proč ti tak vadí, že existujou lidi, kteří si můžou dovolit něco, co ty nemůžeš. Takovejch věcí ještě bude hodně, a budou to důležitější věci než rodilej anglickej mluvčí ve školce.
Federika 14090
13.5.2012 19:58:00
Cardamono, ročně~t~
A rozhodně nesouhlasím,že by se dítě dobře naučilo na základce, to fakt ne..Dokonce ani na jazykovce ne...
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 637  [Dalších 577 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.