| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Anglická školka

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 637  [Dalších 567 >>]
JaninaH 12107
13.5.2012 19:57:41
Cardamono, 320 tisíc měsíčně? ~e~ To musí být překlep snad.
Marťa11 8076
13.5.2012 19:55:49
320 měsíčně těžko, ročně...
Marťa11 8076
13.5.2012 19:55:13
Kytko, já tě chápu...

naše děti chodily (malá ještě chodí) do AJ školky, starší chodí do mezinárodní školy...
není to jen o AJ, ale kromě toho, že prostě AJ mluví jako děti z vícejazyčných rodin, tak ve školce je na jednu p. učitelku 4-5 dětí, takže mají možnost se jim věnovat úplně jinak než chudák učitelka ve školce státní, která těch dětí má třeba 20...
stejně tak ve škole, 2 učitelky na 15 dětí, výuka v AJ i ČJ atd. atd., takže ano, já jsem ráda, že můžeme takto investovat a chápu, že člověk by rád dal dětem dobré vzdělání...

ALE, pokud bychom tu možnost neměli, jsem si jistá, že bych dobře vybrali jinak... cesty jsou opravdu různé ke kvalitnímu vzdělání dětí... ale ano, s finančním zajitěním to jde lépe...

tak jsem to pochopila já, že to tak myslíš...

ale zkus třeba najít nějakou hlídačku, na 1-2 hodinky denně, co bude na děti mluvit AJ, i to dělá divy atd. atd., zkoušej, hledej...

a popravdě, to zdraví je stejně nejdůležitější, když nebudem zdraví, všechno ostatní jde do háje, ať už peníze jsou nebo ne ~x~~;((
Luppa 125896
13.5.2012 19:54:22
Kamarádka má dvě děti v pražské mezinárodní škole v Nebušicích, za každé platí 320,- tisíc. Měsíčně..
Na to takhle nemůžeš koukat. Někdo jezdí Fabií a někdo v bezpečném Volvu. Někdo bydlí v paneláku, někdo ve vile. Tudíž má taky jiný start do života.
Je to stejné že i od určitého věku vypadá dobře ten, kdo má peníze.
Kašli na to, a děti se určitě naučí dobře anglicky i na normální základce.
Federika 14090
13.5.2012 19:50:57
nee,já Španělsko plánuju příští rok jen s Davidem, ale bude to něco jako krátkej studijní pobyt:-), kvůli jeho španělštině ve škole- a já to už taky potřebuju osvěžit, moc toho s tou španělštinou nedělám a pomalu se mi to z havy vytrácí..
kytko 28439
13.5.2012 19:48:02
jasně, to víš že jo.
vždy já řeším daleko vážnější věci. mám zase zánět leddin, mám v moči už i candidu, což je průser.
do toho mě čeká ta orl operace, břicho doted nemám zahojený, no prostě průser na průser-

a egypt je super, hned bych jela, ale letos to hlavně kvůli tomu mému zdraví nejde.
ale psala jsi něco o španělsku ne? nebo si tě s někým pletu? no asi teda jo


tak si to užijte
Federika 14090
13.5.2012 19:45:32
do Egypta, ale až o prázdninách, už si nemůžu bohužel dovolit brát děti ze školy...
A ty máš přece Davida na dobrý škole, ho´d to za hlavu..
JaninaH 12107
13.5.2012 19:44:13
Kytko,
já s Oxfordem srovnávám Karlovu univerzitu, jestli sis nevšimla.
Ty nemáš na anglickou školku, já nemám na Oxford (či jinou prestižní univerzitu).
J.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 637  [Dalších 567 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.