| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak naučit děti na nočník

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 3124  [Dalších 2964 >>]
Ananta 97295
21.11.2014 18:23:27
Jo a není to tak, že kudy chodí tudy čůrá, počůrá se tak 1-2 za den.
Ananta 97295
21.11.2014 18:15:01
Dcera dlouho odmítala nočník, ted ve dva a půl roku jsem ji přes den vzala plenky, říkala jsem si, že už to pochopí. Jedeme pátý den bez plen a stojíme na místě, když ji dotlačím na nočník, tak se občas vyčůrá jinak se počůrá a počůraná si na ten nočník jde sednout a sedí na něm. Nevím moc co s tím mám dělat dál. Jak dlouho to nechat v této fázi, mám čekat co bude dál? Mám ji sama posazovat nebo ji nechat počůrat, aby si uvědomila důsledek toho když nepůjde sama na nočník. Jinak ted arozhodně není v ničem jiným opožděná, spíš naopak.
Jarmilis Belenenses
  • 
7.10.2014 18:49:37
Můj syn neměl plenky od 9měs,synovec 1,5roku-s ním to bylo těžké.Dnes oba vysokoškoláci~g~Myslela jsem si,že je to v inteligenci.Je třeba se obrnit trpělivostí,vysvětlovat,používat látkové pleny aby si dítko uvědomilo mokrost i to druhé..Ukázat pokakanou plenu a stále opakovat že je třeba na to použít nočník.
Nesouhlasím s tím,nechat je být..Když vidím např.dvouletý děcko s dudlíkem,tak se chytám za hlavu.Nenechte prcky růst jak dříví v lese.Nejsou tak hloupí jak si myslíte..~3~Trpělivosti zdar !
Anna Veselá 126368
28.8.2014 15:00:56
Nechte ji žít, proboha. Minimálně půl roku má ještě čas, nechápu proč se na ty děti pořád se vším tak spěchá.
Mona 143921
28.8.2014 14:57:25
Ahoj všem! Mám 22ti měsíční dcerku a taky se snažím o to, aby chodila na záchod,.....marně. Par krát se to povedlo, ale pak prestala chtít chodit úplne a to jen díky tomu ze ji všichni " nutime" aby na nej chodila:(. Ja jsem to zatim odložila, ale občas mám tendence a to jen proto, ze naše babičky říkají "taková veliká holka a kaka a cura do plin... To maminka.. Tatínek uz v jednom roce pilny nenosili...."Musím říct, ze tomu velice dobre rozumi a nelíbí se ji to... Když ji pak ostatní chtějí vzít ať uz na nočník, nebo záchod tak utíká a křičí ne ne ne. Říkám jim ať ji nechají, ze se to naučí později.. Nechci ji ani sebe tím stresovat... Umí spoustu jiných věci.. Krasne mluví, papa.. Nezlobí ..tak proč to dělat když nechce...?uz ted mám výčitky ze jsem udělala neco špatně ...~5~
6elvíra 122422
14.9.2013 22:41:52
Ahoj máme rok a půl starého chlapečka a snažím se ho naučit na nočník, ale vůbec nevím jak ~d~ Ještě ke všemu moc nemluví takže si ani sám neřekne že chce dělat eee nebo něco takového. Jen občas si na nočník sedne, ale to jen na 1minutu a hned vstane. V únoru čekáme druhé mimi a bylo by fajn kdyby už moc plýn nepotřeboval.
jitule+marianka (7/2011) 131470
19.7.2013 13:37:48
~t~
Naše dvouleťačka si před měsícem sama sedala nebo křičela "čurů" nebo "bobet" a teď to přestala dělat a klidně se počůrá. Takže ono ani když se to naučí, není zdaleka vyhráno ~t~
..maya.. 86852
19.7.2013 7:40:14
všechno chvíli trvá, malý mi taky chodil sám když byl nahatý, jakmile měl slipy tak se většinou počural, možná ho mate to že má slipy, pak plínku..já to synovi vždy řekla, dáme slipy a když budeš chtít čurat půjdeme na nočník..pochopil to rychle..
Liki + dcera 8/11 132398
19.7.2013 0:27:13
Je taky dobré nové spodní prádlo narafičit tak, aby ho dítě našlo. Dcera měla radost, když ty kalhotky stáhla z kuchyňského ostrůvku. Pár dní jsem jí je nechala na hraní, vysvětlila jsem jí, k čemu to je a co se stane, když budou mokré. Ale mám marnivé dítě, dcera pak ukazovala kalhotky, jakmile k tomu měla příležitost. Babičky a dědečkové byli upozorněni, že dcera očekává obdivné výkřiky, jaké že to má krásné kalhotky s obrázkem, jak jí to sluší.
Liki + dcera 8/11 132398
19.7.2013 0:18:44
Nemá oblíbenou postavičku? S dcerou jsem dělala bezplenkovku a v 18 měsících jsme odbouraly plíny definitivně i na čurání. Chtěla kalhotky s obrázkem, ale když je počurala, tak kalhoky musely pryč a dostala plínku. Vždycky jsem ji na mokré kalhotky nechala sáhnout, vysvětlila jsem jí, že musí kalhotky pápá, protože jsou mokré a ona nemůže sedět v mokrém. Když jsem z ní sundávala druhé počurané kalhotky, ukápla nějaká ta slza a začala se fakt snažit. Taky jsem jí počurané nohy osprchovala vlažnou vodou. Sprchu zrovna nemusí, takže se tomu taky ráda vyhnula. Pak už jsem jí plínku nevracela, jenom jsem ji osprchovala, vysvětlila, dala suché oblečení.
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 3124  [Dalších 2964 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.