| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha 6

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 200] Názory 201210 z 12188  [Dalších 11978 >>]
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
10.11.2009 21:27:01
Lenko jj,jsme to já,jsou to stránky mé známé(manželka kamaráda) a je to www.veselanohavice.cz
Lenka
  • 
10.11.2009 19:28:35
Lucinco, ted nevim, jestli se nepletu, ale jsi to ty, co tady nekde na rodine psala odkaz na stranky s veselyma barevnyma vecma pro deti??? Byly to kostkovane kalhoty, mikiny se schovanym zviratkem a tak... mam pocit, ze jsi to byla ty. Chtela jsem si to ulozit, ale zapomnela jsem... bylo to neco jako Vesela puncocha nebo tak, ale nemuzu to zaboha najit :(
verka
  • 
10.11.2009 18:12:59
obrý den maminky,
promiňte,že Vám sem tak lezu,ale mám prosbu.Neznáte někoho,kdo by stál o dětskou postýlku od 0 do 4let?.Rozměry 60x120cm.Stahovací jedna strana.Po jednom dítěti.Mám ji na půdě a je mi jí líto,aby byla jen pod prachem.
Prosím,kdyby jste o někom věděly,ať napíše na meil vera.blodkova@seznam.cz
moc děkuju
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
9.11.2009 8:59:20
Ahoj holky,
tak jsem dnes nastartovala den sprintem do školky s Vájou i s Kryštofem(normálně ho netahám,J.bývá ještě doma,ale dnes šel k Dr.)Venku nechutně leje fakt hnus:(((

Zítra jde Val se školkou se podívat na základku do Bílé,Val už je natěšená jako blázen,já jsem jí přihlasila na Předškoláčka do Emy Destinnové(tu i plánujem-též má rozšířenou výuku jazyků)a za 14 dní tu máme všude dny otevřených dveří,tak ty zakladky chcem oblítnout...Ale na 99% to vypadá že k zapisu pujdem na Destinku..

Jinak 11.11 máme vyrazit na lampionový průvod,teda když bude normál počasí,takže bojím,bojím...

Leni tak Teletubbies nás díky bohu minuli,bo ošklivá matka jsem jim to nepouštěla~f~A nevím jestli je Bořek náročný,ale náš Kýšula je jím učarován nejvíc kromě Bořka miluje Julču:oDD

a Hannah Montana je fakt dílo příjde mi to pro starší,ale naše 5letá slečna to zbožňuje,zrovna jsem říkala,že já v 5letech určitě koukala na pohádky a né na tohle,ale na druhou stranu jsem ráda,že mám jednu holku,"Bořkovat"na dvakrát by mě asi zabilo:oDDDD

Petro v pátek jsem si všimla,že tu stavebnici má Val ve školce taky~R^

Gábi super,že se vám to vydařilo,těším se na fotečky!

Leni tak super,že sraz se povedl,my měli nedávnou ze zdravkou a to bylo taky super a před tím ze zakladkou a to bylo maso,pařilo se až do rána:oD
Ještě mě čeká sraz s ARIPEM,ale tam mi moc k srdci nepřirostli..ale už jsem slíbila učast:)
Víc nějak nevim...





Leni, Péťa*10/01&Míša*6/07 18678
7.11.2009 12:52:55
Ahojky,
tak se hlásím po flámu ~v~
Bylo to super ! Většina lidí se ani moc nezměnila, jen u dvou jsem chvilku váhala kdo to je ~:-D A opravdu to byla paráda, pokecali jsme snad o všem, zavzpomínali jsme na školní léta i s fotodokumentací, opravdu super !

Luci, Myslíš, že je Hannah horší než Pokémoni ? Ne, popravdě, já na ně taky někdy koukám ~f~~t~
A malej už kouká na Bořka ? Já to našemu ještě nepouštěla, přišlo mi to "náročnější" A že toho po starším máme- malej bude muset taky Bořkovat, i kdyby nechtěl

Gabi- Taky děkuji za přivítání ~x~

A koukám, že to všude probíhá tak nějak stejně Nejdřív Teletubbies, pak Bořek, potom začátek vzdělávací éry- dinosauři, u nás dál planety následované zeměpisem (hlavně státama a vlajkama). No a pak už "počítačová" éra Super Mária a Viva Piňaty, nyní Pokémoni

Já dám spát za chvíli malého, doženu spánkový deficit ~t~ potom jedeme na chatu a musím uklízet Jinak také přeji všem krásný víkend
Gába 28641
7.11.2009 11:15:15
Ahoj holčiny,
včera jsem napsala příspěvek tak na celou stranu a zmizel~o~~q~~a~

Takže stručně: na jihu bylo nádherně, pošlu info a fotky.

Lucko gratuluju Valdě - šikulce!

S Kryštofem jsme byli na dni otevřených dveří tady na ZŠ Drtinova a asi půjdeme k zápisu tam - mají rozšířenou výuku jazyků a škola se nám líbí.
Co ostatní se školou??

Haloween se teda vyvedl, jako vždy~;) kdo všechno byl?

Vítám tady Leni, u nás u staršího 5-ti leťáka od 3 let silné postižení dinosaury, menší (v lednu mu budou 2) zatím nic. Na dvd teď u něj vede krtek, u Bořka a Mašinky Tomáše si přehrává jen muziku~:-D

Petro, do práce?! Držim palce, ať se ti tam líbí!
Skládací saně nejsou špatný nápad! Tu stavebnici teda vůbec neznám.

Nám dnes přijede Sára, bude tu do zítřka, tak zajdeme na nějakou pohádku. Hezký víkend všem~s~
Luci+Vája7/04, Kryštof 9/07 13205
6.11.2009 20:35:38
Ahojky,

Leni tak u nás je zase jiné postižení a to Hannah Montana vrrr...to je teprve maso:oD

Kryštof má rád zase Bořka..uplnej bořkofil:oD

Petro dej vědět jak se Louskáček líbil!

Jinak s uměleckym zaměřenim ZŠ je na Břevnově a snad u nás Inerbrigády,ale já už mám vybranou jinou školu~f~Vája chodí na výtvarku tam a když jí to pujde tak bych v první třídě jí chtěla dát klasicky do Lidušky~R^

Tak užívejte víkend!

Ivetka
  • 
6.11.2009 15:36:31
Maminky a tatínkové,
přijďe se v sobotu dopoledne podívat na blešák v jídelně naší ZŠ Hanspaulka v Sušické ulici.
Bude se prodávat všechno možné pro děti i rodiče za super ceny, občerstvení a káva na místě!

http://www.zshanspaulka.cz/aktual/2009/i13/bazar.jpg
Leni, Péťa*10/01&Míša*6/07 18678
6.11.2009 15:35:25
Péťo, taky díky za přivítání ~x~

No, většinu z nich uvidím poprvé ~t~ Určitě to bude zajímavý ~t~

Ještě jsem si změnila ikonku a už musím na malýho a pak se připravovat. Takže se pro dnešek loučím...
Petra+Ema+Štěpánek 30493
6.11.2009 15:06:49
Ahoj holky!

Leni, vítej mezi nás, už tu máme Leny, ale ta to pěkně fláká, už nenakoukla ani nepamatuju!~j~ Užij si sraz, určitě to bude prima, některé spolužáky asi uvidíš po těch 20ti letech prvně, ne?~b~

Lucko, tak to na to divadýlko určitě zajdeme! V neděli se chystáme s Gábinou s holkama na Louskáčka, tak jsem zvědavá, jak se nám to bude líbit ...
A gratulujeme malé výtvarnici k úspěchu!~R^ Co uděláte s tou uměleckou ZŠ, máte tam nějakou? Já ani nevím, že něco takového existuje. Vím jenom o sportovně zaměřených a jazykovkách.

Gába je asi ještě na jihu.~t~
[<<Předchozích 200] Názory 201210 z 12188  [Dalších 11978 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.