| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha-východ

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 870  [Dalších 700 >>]
Miska, Robert a Rozárka 47917
2.1.2009 20:19:33
My chodíme k pani doktorce Otáhalový do Kostelce nad Č.l. a paráda, můžu jen vřele doporučit:-)
Karolka a adopčáci
  • 
2.1.2009 13:01:27
Kačko v říčanech nevím, ale my máme doporučení do Kostelce nad černými lesy, mám tam i děcka a nebývá tam nikdy nával :-)))
Pa a stav se někdy :-)
Ulipka+Adam03/05+Šimon 03/09 90505
1.1.2009 21:56:15
ahoj, tak solárko je v nailovém Salonu Gabriela u Diamantů, dále naproti na pedikuře u pí. Formanové a dále pak v Kostelní ulici v kadeřnickém studiu La Dragonessa....
Frimmelka 78071
30.12.2008 11:23:17
Ahojky maminky, chtela bych se po porodu dát trosku dohromady, netušíte kde v Čelákovicích je najaké solárium? Doufám že tu aspon jedno bude..:)))..děkuji za odpověd, Frimmelka..:)
Kašpárek 8620
29.12.2008 16:17:54
Ahoj Martino, vím, že jsi hledala kamarádku více než před rokem, ale my se za měsíc do Hovorčovic stěhujeme a máme stejně staré děti:-) Mám v Hovorčovicích švagrovou...snad znáš z hříště (Zuzka Fojtová). Mám kluky 10/2003 a 11/2006. Budeme bydlet u fotbalového hřiště. Vím, jak jsou kamarádky důležité, zvlášť v tak malé obci:-)
Krásný nový rok,
Verča
* Kačka * 70429
18.12.2008 9:46:17
Ahoj, mate nekdo sikovneho praktickeho lekare v Ricanech nebo jejich okoli,ktereho muzete doporucit?

Dekuji a vsem krasne den. K.
jedna plus dvě 90247
13.12.2008 10:16:24
Ahoj, nejste tu náhodou někdo z Horoušánek a okolí (Nové Jirny apod)? Hledám maminky z nejbližšího okolí se stejně starými dětmi na pokec u čaje, procházku, kamaráda nebo kamarádku pro moji ratolest... případně časem vzájemné pohlídání. Mám kluka nar. 4/07. Bydlím tu něco přes rok, několik maminek už tu znám, ale ne moc, a mají děti buď starší nebo naopak miminka. Stejně tak většina mých kamarádek odjinud. Teď čekáme druhé mimi (5-6/09), takže musím dost omezit různé aktivity, což je o důvod víc najít někoho tady.... ozvěte se, těším se (mejl pod nickem).
* Kačka * 70429
4.12.2008 8:51:13
Dekuju za nabidku, urcite ji vyuzijeme.Jen ted je nejak vic prace. Pokousime se v Ricanech otevrit materske centrum, tak na tom ted delam.
/////////////////////////////////////////////////////

~b~~z~~b~~z~ NOVE MATERSKE CENTRUM - ~z~~z~~z~

Den otevřených dveří. Pro každého teplý nápoj zdarma.Výroba vánočních dárků.Přijďte se podívat do nově zřízeného mateřského centra. Kdy? 16. 12. 2008 V kolik? 9 - 11.30 Kde? Mraveniště, Bezručova ul. 441/23 (budova keramické dílny)Zahajujeme činnost od ledna 2009. Připravujeme pro Vás pestrý program:Hudební škola Yamaha - www.yamahaskola.cz - od února 2009Mravenčí školička – rozšíření od února 2009Kavárnička ( posezení + herna pro děti)Hlídací koutek, výtvarná dílnička a stávající program Mraveniště pro předškoláky Pro další informace sledujte webové stránky www.mraveniste.info.Jak nám pomůžete pomoci? Rádi přijmeme sponzorské dary, hračky, cvičební pomůcky,materiál pro výtvarnou dílničku apod.
/////////////////////////////////////////////////////

A barak... ted prave resime, ze hotovo bude asi v breznu...takze sna dv dubnu stehovani. Vy mate ten prvni barak na pravo v ulici ke kameni? A kam chodi tvuj syn do skoly ? Tom chodi do Rican na Bezrucovku :o]Take je stydlim, ale rad se kamaradi.


Karolko pisni mi mail.adr. na mail.
Petro ,tvou uz mam ,jen nejak nestiham. Ale urcite Vas obe rada poznam.:o]]

Uz jsme byli i u nove Dr. Navratilove..a zda se byt prijemna. Dokonce ordinuje i v Mukarove. Tak uvidime. Tak zatim ahoj :o]
Karolka a adopčáci
  • 
2.12.2008 15:52:18
Ahoj KAčko, tak to je super, my jsme Ke Kameni, větrná je blíž u lesa :-)). Náš Péťa - 8,5 roku je hodně družný, ale je takový stydlín, vždycky ho musím popostrčit. Vy už máte postavíno? Od kdy budete bydlet? Jinak Péťa když je hezky tak chodí na naše nové hřiště hrít softball, tak to by bylo i pro Vašeho prcka, určitě se domluvíme a pokecáme. napiš mi na mejlík a stav se kdykoliv, jsem víceméně doma (nebo na žernovce u koníka)
A Davídek taky potřebuje kamarádku do deště :-)))...máme na zahradě i houpajdy a klouzačku, ale samotného ho to moc nebaví :-)
Petka,2 kluci +holčička 27544
29.11.2008 15:22:06
ještě mě napadlo vás požádat o tipy co se dá v okolí podniknout, jsme přistěhovalci a totálně zoufalí, protože tady nic a nikoho neznám :(

díky

P.
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 870  [Dalších 700 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.