| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Vážím 100 kg - akce start

Akce start - Deníček
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 78041  [Dalších 78031 >>]
Lygie(Dan,Niky,Anička† a //) 53908

Re: ČAU kočky,

11.2.2008 22:55:36
Zuzko děkuji!!! :-)
Dagmarka01 73900

Pěkný večer...

11.2.2008 22:13:19
Dámy tak jsem se rozhodla přitlačit na pilu,když váha neleze dolů musím se víc snažit.Ráno jsem si zaplavala obvyklou štreku 1,5km a před chvílí jsem dorazila z Aqua-a.Snad to trochu pomůže,nevím jestli budu zvládat každý den si aspoň trochu zacvičit,ale určitě se budu snažit.Docela mě to štve nechce se a nechce se ta váha umoudřit~j~.

Manžílek se připojil k zdravé výživě tak se uvidí.Docela mě potěšil,řekl:že je nervozní,že je mně v pelíšku najednou nějak málo HI HI HI.To je u něj největší pochvala,teda skoro.

Tak mnoho sil a PA PA
ZUZKA, Máťa & Adámek 23621

Re: ČAU kočky,

11.2.2008 13:40:43
Marti, tedy klobouk dolů, jsi šikulka. Gratuluji Ti!!!

Mě setrochu váha umírnila, takže snad tam ta 7 do příštího vážení zůstane a já zase zoranžovím.

V pátek jsme měli s Adámkem (13měsíců) první bourák. Při obcházení stolu se chytil židle, ale nevyrovnal a stáhnul ji na sebe. Padla mu ale tak nešikovně na podočnicový oblouk, takže tam máme 2 mašličky. Jizva by prý snad neměla být markantně viditelná, ale 7mm dlouhé to je. Dnes jsme byli na kontrole, už to není opuchlé, vypadá to jakš, takš.
Majda a Vojtíšek 45786

Re: ****

11.2.2008 7:18:39
Dobré ráno,
jenom jsem sem hodila očko, co nového. Ajko, krásný fotky, moc ti to na nich slušelo. A pan ženich je taky fešák. Přeju hooodně štěstí, ať vám to VYDRŽÍ!!!
A jak Vám to připravily? Podle fotek bych řekla, že se to povedlo, prostředí moc hezké a celkově to vypadalo krásně.

My jsme byli včera na výletě, bylo krásně, nechtěli jsme sedět doma a tak jsem si vyrazili na procházku po hřebenech Brdské vrchoviny. malej šel s náma a ušel 12,5 km. Asi bude po mě~s~.
Jitko, kalhoty samozřejmě pojedou na Hrnky. Už v jiných ani nechodím. A barva hnědá.
Příští výkend slavím ještě společně se dvěma kamarády narozeniny, tak to bude mazec. Pozvali jsem asi 60 lidí. Téma večera budou klobouky a čepice. Sehnala jsem jeden super v sekáči, takovou ti čapku se síťkou přes obličej a s bažantím pérem. Pak hodím nějaké fotky.
Jdu se chystat do práce, čeká mě dopoledne setkání s generálním ředitelem, je to Rakušák. Doufám, že to nezabere celý den.
Ajka Kuba 89, Maki 96, Adi 09 18094

Re: ****

11.2.2008 3:31:39
je to Co nechceme napsat do diskuze
Ajka Kuba 89, Maki 96, Adi 09 18094

****

11.2.2008 3:31:19
AHOJ HOLKY

do deníčku jsem dala odkaz na fotky z naší přenádherné svatby....
Dašovanka 72055

Re: Chci začít

10.2.2008 19:05:23
Ahoj Dani,

vidíš, zadýchala ses u Šípkové a o to přece jde :-), je jedno, jestli jsi stíhala povely nebo ne. Já si říkám, i kdybych sebou mlátila jak v padoucnici, když se přitom zadýchám a zpotím a vydržím to aspoň 45 minut, tak to k něčemu je. :-)))) Přece se nechystáme na nějaké vystoupení, děláme to pro sebe. :-)
Lygie(Dan,Niky,Anička† a //) 53908

Re: Hezký večer

9.2.2008 22:21:21
Myšáku: bezedné hrnky je parádní srazík v Ikee R^
Lygie(Dan,Niky,Anička† a //) 53908

Re: ČAU kočky,

9.2.2008 22:18:04
Ahoj Leni na operaci jdu až příští týden ve čtvrtek :-D u mě je to s fotkama trošku blbý, protože i po zhubnutí mi zůstala absolutní nechuť se nechat fotit ;(( Ale vynasnažím se, abych nějakou fotku vložila.

Jíťo já jsem tak šťastná, že jsem to dokázala, teď už jen to udržet, jsem zvědavá jak mi to půjde až teď nebudu moct několik týdnů cvičit. Bude to mazec.
Myšák*** 31646

Re: Hezký večer

9.2.2008 21:48:32
Ještě jsem se chtěla zeptat, co jsou to ty Bezedné hrnky v Ikee?
 Názory 110 z 78041  [Dalších 78031 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.