| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jsem trochu dočetla, pochopila jsem a zaregistrovala se taky na dámě. Chcete mě~b~?

Všem marodům brzké uzdravení a Kobře zvláště, kde jste to chytli~a~ a už je líp?

Novinky od nás. Madlenka dost mluví a málo chodí. Stoupá si a obchází nábytek, když před sebou něco strká, tak kousek ujde. Brebentí stále, nejvíc táto, mami, mňam, koukej, prso, ťap ťap~t~, ba(bác), pápá, čiči, af(haf) a tak podobně. A celý věty v tý svojí čínštině. Na odrážedle jezdí dozadu a pořád prohlíží knihy. Nějaký nachlazení máme taky za sebou, ale nic strašnýho.

Zašla jsem včera s úklidem a přeorganizací knihovny, tak jdu makat, máme přeplněných 32 polic~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.