| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky mám děti 7,5,2 a v únoru mimi.

Velké děti se 100% zabaví spolu, chodí se jenom přimazlit nebo když chtějí něco přečíst nebo si popovídat. To se dá rozložit tak, aby na každého vyšla jeho chvíle pozornosti. A už i ve třech jsou to parťáci, berou nejmladšího do hry a společně řádí, na to mě vyloženě nepotřebují, naopak by potřebovali, aby maminka byla v tu chvíli za horama a neviděla tu spouŠť ~t~

Když si hrají spolu prostřední a nejmladší kluci, tak někdy chtějí moji asistenci (zejména u stavění složitých kolejišť), ale nejstarší dcerka mě v tu chvíli nepotřebuje, hraje si sama.

Nejmladší mě má pro sebe celé dopoledne.

Komplikované je to v době psaní úkolů, do kterého se míchá prostřední, chce také dělat svoje úkoly (samozřejmě ty samé co dcera, takže se pak vzteká, že mu to nejde).

Takže to jde, jsem zvědavá, jak s tím vším zamíchá miminko a péče o něj, to bude asi hukot. Zrušili jsme na další půlrok všechny kroužky, začneme zase až od září a asi budu volit kroužky v rámci družiny (už budou ve škole oba dva starší), aby odpadlo vodění.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.