| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Manko, mě tcháni nabídli tykání snad až cca 10 let po svatbě. Zvyk byl železná košile, nešlo mi to, ale poddalo se to nyní dalších 15 let tykám. Oni mě samozřejmě tykali automaticky, byla jsem ještě nezletilá~:-D, když jsme se poznali. Vztah jako takový to podle mne nijak neovlinilo, to že se časem zlepšoval, za jsem mohla já jak jsem skvělá a oni na to postupně přicházeli ~t~. Prostě na začátku se báli, jak nám to spolu dlouho vydrží, no a teď už se nebojí.
Ten hodnotnější dar... i po těch letech mě nepřekvapuje, že o tom, jak naloží na sklonku svého života s nashromážděným majetkem se baví JENOM se svými dětmi, a očekávám, že dojde-li někdy k nějakému darování, bude to směrem na jejich děti, ne na vyženěnce.
Koneckonců já to dnes řeším i z druhé strany, už jsem taky tchýně a tchýně-čekatelka, s první snachou jsme se jednou ještě za svobodna opily a šup, ta druhá je zatím moc nová na to, aby mi tykala. Kdoví jak dlouho se u nás zdrží. No vidíš - je jediná, kdo mi vyká, možná jí to vadí, ale znám jí teprve půl roku. A fakt na tom zatím nehodlám nic měnit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.