| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojda všem,
Jáji, domeček - nádhera, a dortíky taky, to muselo být radosti. Taky jsem chtěla na léto pořídit Jonkovi takový domek z plastu, ale nakonec tchán s manželem postavili na zahradě dřevěný se skluzkou a houpačkou a nakonec ho vaužíval i Toník a samozřejmě se na nem vyblbly i děti z okolí:-) Možná bych mohla dát fotku, ale už jsem úplně zapomněla jak se to dělá~e~
Danči, to mě mrzí, držela jsem pěsti a mylsela na tebe. Tak si chvíli dáte oddych a pak můžete zase zkusit. Určo to někdy vyjde. Nebuď smutná...~;(( Bude lépe.
Leni, tak jste byli marůdci, tak ať je lépe a jste zdraví. Ale teď je nemocí plno, Jonášek kašle a má rýmu a Toník taky kucká - nejvíc v noci, tak snad se do dovči vykurýrujou.
Minx, tak budete slavit, Radimek bude mít rok, to to letí...Jo a jak ses ptala, jedeme do teplých krajin - na týden do Kalifornie a na 14 dní na Havajský ostrov Oahu. Jonáškovi jsme kopili potápěčské brýle se šnorchlem, tak jsem zvědavá a hrozně se těším na Pearl Harbor, nedávno jsem si pouštěl film a brzy to místo uvidím na vlasní oči, na to se taky těší nejvíc Toník - miluje letadla. Tak doufám, že nám naši cestu nic nepřekazí. Nemůžeme sehnat opalovací kríém ~:-D
Ještě bych dnes chtěla zajet do obchodu a něco koupit - nějaké chryzantény nebo vřes a nazdobit truhlíky. A v pndělí a úterý budu v práci od brzy rána a ž do večera, ale ve středu už jedeme. Možná ještě juknu.
Veru, jak se stěhováním? Těšíte se, že?~R^
Užijte si krásný víkend a papa

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.