| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No jo, teď když to čtu, tak se mi vybavilo, že jsme to měli taky. Přesně jak píšeš - třeba dvě hodiny trvalo, než kluk znovu usnul. Žádný důvod to nemělo, časem, cca po půl roce, to přešlo.

Ale přišla jsem na to, že když se vzbudí jen trochu, já si k němu hned lehnu a potichoučku zazpívám, tak usne brzo. Ale když jsem ho nechala, aby se v postýlce převaloval a probudil se úplně, pak už jsem ho neuspala. Takže zkus, jestli to nějak půjde, aby ses probudila hned jak se probudí on, třeba jestli jen trošku zakňourá, hned jít k němu, lehnout si k němu a uspat. Když vstane a jde k vám, už tím se hodně probudí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.