| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

abecedo, neradím, to je to nejdůležitější, nejsem k tomu kompetentní a protože předpokládám, že všichni vědí, že žádná žvanilka v diskusi k tomu kompetentní není, nedávám to před každý svůj příspěvek.

Že mi dáš okázale najevo, že mám tak akorát mozek na diskusi o plenách, je od tebe přesně to, co vy popisujete jako jeden ze způsobů manipulace - tedy podkopat někomu sebevědomí.


V neposlední řadě, nejsem si až tak jistá, že ti šlo o to, se někoho zastat, protože tím někoho pasuješ do role oběti, však ony mě když tak zvládnou nakopnout samy, ale že jsi opět použila jednu z těch krásně manipulativních metod - tedy odvrátit je od "nesprávného člověka", který nestojí zcela na tvé straně.

Nevím, jestli tě tyhle metody někdo učil, nebo se sama domníváš, že takhle to funguje - když ty převezmeš stejné metody, bude svět fungovat podle tebe, tak nebude, bude fungovat jen určitá část světa.

Předpokládám, že teď nastane třetí ukázka - uraženě se odmlčíš, protože ty jediná to myslíš dobře a někdo nechápe, že ty to s ostatními myslíš jen dobře a chceš je uchránit = znemožnit jim přijímat jiné názory a jiné pohledy na svět.

Chtěla jsi mě vidět "v té situaci", takže tady máš jen takovou malou a chabou virtuální ochutnávku, držím se zpátky s ohledem na ostatní, jen teď nevím, kam tě zařadit, jestli jsi skutečnou obětí, nebo schopný a šikovný manipulátor - ukázku jsi tu předvel/a skutečně jak vyšitou z poučných knih, případně jak ze života.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.