| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mír, jasně.

Přiznávám potřebu se vymezovat, okamžitě, teď, možná trochu víc, než je v normě, ale většina lidí kolem mě to běžně dělá, nějakým způsobem se vymezuje, ostatně, vy se vymezujete určitým způsobem taky a to je přece správné, ne?

Jestli jsem vás vyprovokovala k nějaké obranné reakci, myslím, že jenom dobře, ten konec je mnohem lepší, než ten začátek.

Neměla jsem stejný problém, jako vy, ale o cosi jsem zakopla taky a kamsi se ta schopnost obrany dočasně vytratila, tenhle server sice vypadá nemilosrdně, ale jako trenažér pro podobné případy dobrý, dá se tu ledacos natrénovat a nacvičit argumentaci, zvlášť, dyž se vám v cestě objeví taková fúrie, za jakou mě teď zřejmě považujete.~:-D - ale to mi fakt neškodí.
Omlouvám se, že vás neutěším, to asi můžou opravdu jen ty, co zažily se vším všudy, ale po světě taky neběhají jen chápající a vlídní lidé, schopní vcítění právě v tom bodě, ve kterém já se vcítit neumím a vy se přece chystáte "do světa" se vším všudy.
Přeju šťastnou cestu a hodně štěstí, to upřímně a docela určitě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.