| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gerberko !
Já jsem nevýslovně ráda, že to je jak to je. To Kájíkovo onemocnění nemá s bacilama nic společného. U něho se právě nikdy původce neprokázal. Říká se tomu také sterilní zánět. K homeopatce jezdíme pořád, byli jsme právě minulý týden.
Užívá od července detoxikační kúru. Něco prostě zafungovalo, nikdy nebudu mít jistotu co to vlastně bylo, ale po dvouletém boji s pravidelnýma horečkama
měsíc co měsíc je toto malý zázrak. Důležité taky je, že je Kája ve škole spokojený, ona i psychika je mocná. Ve škole chytnul akorát rýmu to je všechno.
Na Vánoce se všichni moc těšíme, já hlavně na to, že budeme pohromadě.
Kluci mají času málo a já jsem ráda když přijedou a mám je doma. Věřím, že pro Tebe to bude těžké, ale čas všechno zahojí. Vánoce jsou svátky dětí a není nic hezčího než rozzářená očička ať je jim pět nebo dvacet, prožívají to pořád stejně. Dost nostalgie, já věřím v lepší zítřky i když dušičku mám pořád malinkatou.~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.