On totiž zákon říká, že nulťáky jsou pro děti ze sociokulturně znevýhodněné prostředí. Jinou možnost neuvádí.
Takže pokud o sobě někde říkají, že jsou zaměřeni třeba na logopedický vady a berou děti z funkčních rodin, tak nějakym způsobem obcházejí zákon (nic proti, já tomu fandim).
My jsme o zřízení nulťáku uvažovali, ale jsme nestátní, platí se u nás školný (nemáme dotace na nájem a energie jako státní školy) a došli jsme k závěru, že variatu dětí např. s logoproblémy z běžných rodin bychom neokecali, když papírově bychom požadovali školný po dětech ze sociokulturně znevýhodněnýho prostředí, což je absurdní...
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.