| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nemá oblíbenou postavičku? S dcerou jsem dělala bezplenkovku od jednoho měsíce. Do cca 15 měsíců se celkem dařilo. Pak se šprajcla. Kakání do nočníku tedy zůstalo, ale čůrání nic moc. V 18 měsících našla kalhotky s Kitty, které jsem nechala na kuchyňském ostrůvku. Moc se jí líbily, pár dní si s nimi hrála. Tak jsem jí vysvětlila, že kalhotky jsou pro holčičky, které čůrají do nočníku. Když kalhotky počůrá, musí jít pá pá, protože nemůže sedět v mokrém. Když kalhotky počůrala, dala jsem jí sáhnout, vysvětlila, že musí jít pá pá, osprchovala jsem ji vlažnou vodou, dala plínku. Pak si o čůrání "řekla", dala jsem kalhotky. Když je počůrala, zase jsem sundala, vysvětlila. Dcera začala fňukat, chtěla kalhotky. Začala se snažit a do týdne byla bez plínek.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.