| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ano, tak naše generace byla v roce bez plen, jen jsme měli asi tak 10 krát za den nehodu :-) (to říká moje mamka a naštěstí do mě nikdo v roce našich dětí nehustil, že už je ten správný čas)

obdivuju tvoji i dcery trpělivost, už přes rok... uf...

no, já si u obou dětí ušetřila svoje i jejich nervy a čas a počkala, až si prostě začnou samy říkat... syn na 24 měsících, dcera na 22 měsících, v podstatě během dne byly bez plíny a hlavně jsem se jich pořád nemusela ptát "nepotřebuješ čůrat?" prostě to uměly, protože k tomu dozrály...

být tebou nechám to být, dávám plínu, neptám se... nočník nechat někde, aby dcera věděla a nechala bych to na ní... až k tomu dozraje, začne si říkat a hlídat si to sama

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.