| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gab, tak ironie a sarkasmus u dr., to musí být moc fajn, asi si říká něco o příliš všetečných matkách, co si našly na netu pár informací a teď si myslí, že všemu rozumí. Naše dr. mi přijde spíš taková starostlivá, jako že to s náma myslí fakt dobře, asi není zvyklá, že to někdo odmítá, mám tu kolem sebe spíš lidi, co očkují i všechno nepovinné, i kámošky, co mají děti alergiky astmatiky, věčně nemocné, tak vždycky počkají, až je dítko chvilku fit a prásk, klíšťovku, meningokoka, žloutenku, hned odmala a všechno, co jde. Já jsem divná, že jsem odmítla rotaviry a pneumokoka, tak teď budu ještě divnější.

Náš malý partyzán ještě stále nemluví, zato lumpačí o sto šest. Jezdí tu na motorce, běhá s raketou nebo hokejkou a honí balonky, pořád někde leze a žduchá se s bráchama. A ráno řve, když jdou do školy a on musí zůstat doma sám, šel by hned s nima. Asi ho šupnu do jeslí.~;) A furt nespí~n~, budí se několikrát za noc i přesto, že spí se mnou, v postýlce vydrží tak půl hodiny.

Babičku máme už 6. týden v nemocnici. V půlce září šla na operaci žlučníku a nějak se furt nedaří, aby už byla v pořádku doma. Už dvakrát ji propustili, jednou se vracela po dvou dnech s teplotou, to jí zjistili tekutinu v břiše, přeléčili, po dvou týdnech pustili a to vydržela doma jen do druhého dne, špatně se jí dýchalo. tak ji vzal brácha na alergo- je astmatik -, dr. ji prohlídla, zjistila, že dýchá jen půlkou plic, tak se svezla do nemocnice rychlou. Našli jí pro změnu tekutinu na plicích, vytáhli, přeléčili a teď všichni doufáme, že už doma vydrží.

Tak nic, kluci jsou ve škole, prcek s tatínkem venku, tak já se přemůžu a půjdu dělat něco užitečného, pořád nějak nestíhám likvidovat binec po tolika chlapech, všude se něco válí, na všech vyvýšených místech leží něco, co se nesmí dostat do ruky likvidátorovi, koš na prádlo je plnej, a tak normálka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.