| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hoj babizny, to jsem ráda, že ještě žijete.... I když ty choroby, díky kterým sem píšete, vám teda vůbec nepřeji....

My naštěstí nechoříme (tedy pokud nepočítám to, že E. má od včera neschopenku. ale to má ten důvod, že jí dneškem končí pracovní smlouva...).
Já včera podnikla celkem úspěšný nálet na obchody a nakoupila konečně pár dárků. Tedy co se utrácení peněz týká jsem MOC šikovná....
Měla jsem volný pátek a tak jsem vyrazila do "velkého města" Sušice na nákupy. Dosud jsem neměla ani jeden vánoční dárek.... Ale kam jsem vlezla, tam jsem koupila.... Mám vyřešené dárky pro naše, mám pro neteř a pro Aninku, mám i pro muže. A taky pro sebe!!!!!! Mám totiž novou peněženku, samolepky na kořenky (disagn cibulák, ale v červeném provedení - mám kuchyň laděnou do červena) a hlavně FOŤÁK!!!!

Foťáček mám tento v bílé barvě. Já vím, že to není nic extra, ale to, co bych FAKT chtěla stojí tak 4x tolik. Tož tak - kompromis....
Hned dnes vyzkouším. Jedu totiž dnes do Pekla,... Tak kdybych se přestala ozývat, tak si mně tam nechali....
A zítra jsem celé odpoledne v zámku. kde je předvádění (tedy možnost vyzkoušení) deskových her... Jdeme se s Aninkou pohrát... Bývá to každý rok, je to spojeno s prezentací knih (taky se to ofiko jmenuje Den pro dětskou knihu), s výtvarnými dílnami, pak je zvonkový průvod a rozsvicení vánočního stromu... Těšííííím se. A pochopitelně budu fotíííííít.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.