| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ach Bejbino,
jak já s Tebou souhlasím!!!
Je to zkurvená doba... fakt že jo... hnus fluf autobus...
Nesnáším to....
jsem ráda, že moje dětsví bylo ve znamení "divočiny", lítali jsme celé dny venku, v lese, hráli si na indiány - já byla celé dětství Vinnetou a moje kamarádka Petra byla Old Shatterhand, její ségra chtěla být Ribbana, zatímco my chtěly, aby byla Old Surehand nebo Firehand... ~t~~t~~t~
Hráli jsme si celá banda děcek, od malých po veké, holky kluci a domů jsme se přišli vždy jen ohlásit nebo na jídlo...
Dnešní děti by bez taletů atd chcíply...
Jak já to nemám ráda..
Dvojčata dostala loni tablety od Ježíška u jejich matky... a to jim byly 4 roky!!
Takže Mišák ho samosebou dostal taky, pánžto je mi jasné, že by mu to bylo sakra líto a moc by to nechápal, proč čtyřleťáci mohou a on v 10ti ne...
Ale nadšená jsem z toho nebyla...
Já ho dostala taky a už 10 měsíců leží v šupleti...
Je fakt, že já mám super úžasnej telefoun, sice velkej jako krava, ale zas ho používám na net, na maily, fota atd...
Ale není mi deset, že.. :-)

Faktem je, že těsně před vánocemi (loňské vánoce) měli ve škole "Mikulášské spaní" a večer před leží doma v posteli a byl fakt strašně smutnej a říká mi:
"Mami, my máme zítra to mikulášské spaní ve škole a paňčelka říkala, že si můžeme donést kdo má tablet, nebo mobil nebo PSP atd... a já jsem jedinej, kdo nic takového ve třídě nemá! :-( "
A druhý den přišel ze školy domů, šel k sobě do pokojíčku, donesl mi 1200 kč (v té době veškeré své hotové úspory) a jestli bych s nim nemohla jet do Alzy, že by si chtěl koupit to PSP a jestli bysme mu já nebo Ríša na zbytek nepřidali !
Mně bylo úplně do breku, fakt to bylo tak dojemný a bylo mi ho až líto...
Takže to rozhodlo.. večer si vzal na Mikulášské spaní Richardův iPad a vlastní tablet dostal od Ježuldy... :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.