| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, hlásím se, že žijeme, bohužel ale už nevím své uživatelské jméno ani heslo..
Původně jsem byla Katy84 zatím bez mimi, což si možná někteří pamatují a pak něco jako Katy84+Terinka8/08 tak něco, ale už fakt nevím..
Moc gratuluju všem k miminkům, u nás to bohužel opět nevypadá, tak jako poprvé jsme to "zvládli" po dvou letech, tak teď už asitak 3 roky vůbec nemenstruuju, takže vyhlídky na druhé mimčo zatím v nedohlednu, měnila jsem už i gynekology, ale veškerý výsledek "malá děloha, velmi nízká sliznice" a toť vše.
Nevím, proč mi neudělají nějaké testy na hormony nebo nedají nějakou injekci či co, v podstatě mi řekli, že jsem v přechodu, ve třiceti fakt paráda.. :_(

Jinak Terezka (7.8.2008) má taky odklad, a to z hlediska sociálního i grafomotorického..
Číst teda neumí vůbec a pár písmenek napíše a to ještě některé obráceně, nedaří se mi ji naučit poznat kolik je hodin atd.
Jinak má teď aktuálně 110cm a 18kg a všichni mi tvrdí že je malinká a hubená (což podle mě rozhodně není, teda hubená určitě ne)..

Tak zatím pa, třeba někdo poradí ohledně těch gyn. záležitostí ;-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.