| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ach... jak jsem hledala ten článek (a že vyznívá poněkud jinak...), našla jsem něco fakt hrozného (http://zpravy.aktualne.cz/regiony/olomoucky/za-smrt-novorozence-nemuzu-usnula-jsem-pri-kojeni-brani-se-z/r~ba651f36f0f811e5bb3a0025900fea04/) ~7~

Takže ten článek - https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/387159/ve-svycarsku-soudi-matku-davala-prs-7lete-dceri.html - tam se píše, že to dělala pravidelně a dlouhodobě, já myslela, že to bylo jednorázově třeba po nějakém prožitém traumatu. A otec, který ji udal, tomu dlouhodobě přihlížel a dostal za to pokutu ~:-D. No když jemu dali pokutu, ji taky asi odsoudí a potrestají. Nejspíš je (matku i dceru) proklepnou psychologové, a uvidí se, jestli jedna má úchylku a druhá nějaké neblahé následky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.