| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jenže oni to někteří prostě neslyší, netuší, v čem je problém. Dokonce je ani nenapadne, že to nějak souvisí s jejich (ne)činností.

Jedné známé to vůbec nedochází, sama tak mluví, žije v jiné zemi a kvůli jejímu hrubě znějícímu projevu ji místní nikdy nevezmou mezi sebe. Zkoušela jsem jí to naznačovat (vč. potřeby usměrňování dítěte - měla pocit, že takhle je to lepší, aspoň se dítko ve světě neztratí). Šla jsem na to přes její bývalé svěřence (dělala au-pair v nějaké rodině s modrou krví), připustila, že jo, že tamty děti skutečně mají jinou dikci a jinak se chovají. No a tím to skončilo.

U druhých známých je to to samé v bledě modrém, ti teda připouštějí, že jim chování dětí vadí, ale nehodlají s tím nic dělat, prý děti nezvládají. Jsou příliš temperamentní, uřvané. Já mám prý štěstí, že mám "hodné děti" (přesně v tomto stavu je zřejmě podle nich přinesl čáp, já jen sedím a koukám, jak rostou). Dotyční známí litují, že školka/škola nemají otevřeno celé prázdniny. Když má otevřeno aspoň školka, vrazí tam mladší děti, aby měli trochu klidu, i když jsou doma.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.