| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Svynko, i my jsme kdysi při rekonstrukci domu řešili, jestli dát do budoucího pokojíčku vývod na TV....nedali jsme, s tím, že je hned vedle v ložnici a kdyžtak to potom nějak pořešíme...to syn ještě ani nebyl na světě....malou televizi jsme mu dali do pokojíčku až letos na jaře, dostal ji k 10.narozeninám...nakonec jsme to vyřešili malou pokojovou anténou (takovým tím "marťánkem"), která stojí vedle televize, místo tam bylo....případně do budoucna bychom provrtali zeď a vyvedli kabel vedle, kde zásuvku máme, ale TV v ložnici nemáme... No, ve finále stejně syn na TV kouká minimálně (u sebe), stejně když už, tak se kouká dole, je nerad nahoře sám...občas ho tam zaženeme, když chceme koukat na něco jiného, ale kolikrát se toho radši vzdá a něco si dělá dole s námi, aby tam nemusel být nahoře sám....takže asi tak u nás~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.