| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Už nevím, s kým se poradit, málokomu se svěřím, takže zkusím aspoň tady. čtu tady už dlouhé roky, ale bez přispívání , ted jsem se zaregistrovala, at můžu založit téma.
-Ve stručnosti - je mi přes 40 , mám šikovného syna, manžela, mám kde bydlet, nemáme žádné půjčky, mám práci , jsme jakž takž zdraví . nemám žádný hmatatelný problém, pokud by se někdo díval zvenku. Pohodová rodina. Ale tak to není.
čím dál víc se musím přemlouvat, aby vůbec se zvedla a něco šla udělat. abych se zvedla a šla nakrmit zvířata, dala prát pračku, něco uklidila....jenom sedím a hledím a mám pocit že se nemůžu pohnout.
nemůžu spát , v noci mi jede hlava na plné obrátky a vymýšlí problémy, které by mohly nastat - toto je nejhorší . nemám z ničeho radost, nic mě nebaví, nechci s nikým mluvit , přitom si pořád říkám , mohla bys být štastná co blbneš. ale nejsem.
když už by to jakž takž šlo, zjistím nějaký příznak nějaké třeba nemoci a už se vidím přinejmenším s nějakou hodně špatnou diagnozou.
funguju, chodím do práce, domů, nakoupit, uklidit, postarat se............ale mezitím brečím a jsem nešťastná. bez zjevného důvodu. mám pocit že mě už nic hezkého nečeká v životě a i když se něco hezkého vyskytne, tak to zase mám strach udělat, třeba letět někam letadlem, nemůžu .....
uplně ztrácím sebevědomí, mám pocit, že jsem uplně k ničemu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.