| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pole levandulové ono je docela škoda že ten systém moc nefunguje,protože rodiče tápou a lékaři taky.Jsem i ve skupině kde je více matek s dětmi co mají ADHD a čtu vzájemné zkušenosti a musím říct že mě hodně překvapilo jak to kde funguje-někde diagnózy rozdává dokonce PPP i bez lékařů.Zábavné i když ale v podstatě smutné je číst jak lékaři dávají diagnózy -někteří mají ADHD různého stupně ,někdo to nazve ADHD,někdo jen porucha pozornosti s hyperaktivitou,my taky máme ADHD s přechodem do hyperkinetické poruchy ,poprvé jsme měli jen terénní porucha pozornosti a aktivity což pro PPP nebylo ADHD,ale že je to něco jiného.

Jinak já taky viděla že syn je jiný,už od porodnice se choval jinak,jenže ve školce tvrdili že je jen živější a jiný,ale ADHD to není,první dva roky ve škole jsme fungovali i bez papírů,protože učitelka jeho jinakost zvládala skvěle a nepotřeboval k tomu žádný papír od doktorů nebo PPP,až když jsme věděli že už je mít nebude začali jsme řešit dál.Pak už tedy i s papíry nastaly jen problémy. K lékům my dáváme jen doplňky stravy a to stav zlešilo,když uvidím že už je to málo a stav je špatný tak léky zkusím,ale dokud funguje bez nich nechci je dávat,protože syn často vedlejší účinky u léků mívá a ne vždy ty typické-např. Dithiaden se často dává na zklidnění,on po něm je naopak divoký, u Spiropentu byl taky jak nadopovaný hopsinkovou šťávou.Mě ale příjde že doktorka se je nám snaží nutit,a protože je odmítám tak u nás už zvažuje že nás vyřadí z péče,že je zbytečné chodit k psychiatrovi když léky nechceme-příjde mi to hrozné

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.