| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně? Mně Babiš samozřejmě vadí, a nejen ten, i ostatní miliardáři, kteří mají milionkrát víc, než spotřebují a kdy by spotřebovat dokázali. A tyjou z práce jiných lidí, na kterých jim vůbec nezáleží.
Protože se chovají jako rakovinová buňka. V přírodě každý urve jen to, co sní.

Já sama s tím ale nedokážu nic udělat a tito lidi mají spoustu nohsledů, kteří k nim vzhlížejí a volí je. Mají zaplacený celý amsámbl kolem sebe, který jim dodává bezpečí a ochranu.

nevadí mi syrská rodina, ani sto syrských rodin...nevadí mi nikdo, kdo se chce začlenit do celku, žít a pracovat podle toho, kde si vybral žít. Jestli splyne s celkem, jestli se bude snažit zvelebovat to místo, kde žije.
Vadí mi lidi, kteří sem přišli využívat toho, co si tu jiní lidi vybudovali...bez toho, aby přiložili ruku k dílu. A vadí mi to i z toho důvodu, že se pak na spoustu lidí patřících do toho státu pomoc nedostane. Jako my bychom se se měli primárně postarat o svou rodinu, děti, svoje stařečky atd...tak by se měl náš stát primárně postarat o totéž u nás doma.

Pokud Němci, Britové atd....mají přebytky, se kterými se chtějí podělit s davy z Východu, tak je to taky jejich právo.
Možná by nebylo od věci si prohlédnout čísla.
A možná i ty fotky, o jaké lidi PŘEVÁŽNĚ jde. Nevím, kdo z nás by většinu z nich nechtěl večer potkat v temné uličce.
Je za tím mnoho skrytého, je v tom hodně peněz...a těm, kdo je inkasují, opravdu nejde o ty chudáky utečence.
Myslím, že jsme dost naivní. Abychom se zas nevzbudili do reality, až bude skoro pozdě.

Tolik k diskuzi...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.