| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

On je takový prchlivý a kdysi mi i posílal útočné a uražené sms. Ale dlouho se nic podobného nedělo, vídáme se cca 10x do roka, v klidu.

Ale já třeba dam na FB jen tak starou fotku, kde máme se ségrou 2 roky, s pobídnutím, ať přátelé zkusí uhodnout, která je ségra a která jsem já. Pár lidí zkouší tipovat, hlavně příbuzní a spolužáci. Do toho přijde tchán a napíše: "Co tím chtěl básník říct?"
Nebo u periodika, které sleduju, přidám komentář ke slovenskému "lockdownu" s hromadou výjimek, že bych tomu říkala spíše "mírně regulované Vánoce". Objeví se tchán a napíše, že někteří mají takové Vánoce už několik let, zase zjevná narážka na mě. Přitom se vidíme každé svátky. Jen si asi myslí, ze mě manžel k návštěvám musí nutit, ono je to někdy spíš naopak.
Teď zase nějaká debata, kam chodí taky rodinkářky, jde o dělení prací v domácnosti, na něčí poznámku o živiteli jen poznamenám, že jsou i rodiny, kde více-méně živí žena. A zase se ozve tchán, tentokrát už pro mě zcela nesrozumitelně: Cimbur ...to jsem také "zažil"! A dá se někde zjistit pravda?
Já na to neodpovídám, nevím co napsat a taky by to šlo do konfliktu. Mam to dál ignorovat? Samozřejmě většinu příspěvků sdílím jen pro vymezený okruh přátel. Ale když člověk komentuje nějaký veřejný příspěvek, vidí to všichni, kterym to fb algoritmus nabídne. Unfriendnout se mi ho nechce...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.