| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Můj táta je už několik let zdravotně úplně v háji a potřebuje trvalou péči, kterou mu bohužel nejsem schopná poskytnout. Takže je v domově se zvláštním režimem, kam jsem se za ním celý minulý rok velmi těžko dostávala. Byla jsem přesvědčená, že případnou infekci covidem nemůže zvládnout (věk, fyzicky slabý, těžká nekompenzovaná cukrovka, psychická rezignace na cokoliv). No a představte si - na Nový rok pozitivní test, týden pobyl v nemocnici kvůli totálně rozhozenému cukru a teď už je víc jak týden zpět a dává se do pořádku ~s~
Proč to píšu? Třeba se někteří taky bojíte o rodiče, tak to berte jako zprávu, že i ti z našich blízkých, kteří mají karty rozdané hodně blbě, to můžou překonat :-)

Drobný, ale pro nás strašně důležitý bonus je, že vzhledem k jeho zvládnuté nemoci a tomu, že jsem před pár týdny covid prodělala taky a jsme oba v 90denní ochranné lhůtě, tak jsem dnes ukecala ředitelku a budou mě za ním pouštět. Potřebuje totiž pomoc, přestal sám jíst, je zmatený a mají s ním starosti, tak se ho pokusím zase trošku vrátit zpátky. Zítra vyzvedávám potvrzení od doktorky a v pátek už budu na večeři s ním ~b~ mám strašnou radost, že to všechno má aspoň nějaké plus a doufám, že se zase psychicky sebere (ta koronová izolace mu zatím ublížila stokrát víc, je v podstatě týdny a měsíce v samovazbě, s krátkými pauzami. Je to strašné, i vrazi ve věznici můžou na chvíli na dvorek, oni často nesměli nikam a kromě vyčerpaného personálu žádné kontakty ~n~)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.