| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"nezohledňuju, protože lidi jsou blázni"

no ale to právě často poznáš už té recenze jako takové... zvlášť pokud je to čech ~:-D
"zařízení bylo staré, recepční neseděla v recepci, museli jsme zvonit zvonečkem a čekat aspoň tři minuty než přišla, na snídani byl malý výběr, měla být do 11:00, ale když jsme přišli v 10:55 už nám nechtěli smažit čerstvé palačinky, přitom víme, že lidem, co přišli dřív, je usmažili, saunu bylo třeba si zamluvit předem, měla být v provozu do 23:00, ale odmítli nás tam ve 22:30 pustit, že ten den nebyla v provozu a není vyhřátá, nechtěli nás do bazénu pustit bez plavek, i když tam nikdo v tu dobu nebyl..." - no a já vím, že na snídani se podávají i čerstvé palačinky, saunu stačí objednat ráno, bazén udržují v čistotě a starají se o něj a navíc nebývá plný - negativní recenze a já mám hotel vybraný ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.