| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já se jako dítě hrozně bála u majora Zemana - Studna... to je klasika, z toho jsem měla takové regulérní trauma, jak tam stál s tou sekerou a kýval se... dneska si uvědomuju, že to, co mě děsilo vždycky nejvíc, je šílenství - ta nepředvídatelnost, to, že nevíš, co se tomu člověku honí v hlavě... a pak mě děsí filmy, kde dojde k nějaké davové psychóze, kdy lidé ztratí zábrany, takže třeba film Proč? - ten okamžik, kdy se normální člověk úplně zcvokne a dělá věci, které by ho jinak ani nenapadly, jak úplně ztratí rozum, čistě pod vlivem davu... taky třeba Bolero jsem kvůli tomu nikdy neviděla, to davové násilí mi nedělá dobře...
jinak jsem teda od dětství milovala děsivé historky (raději číst než vidět), pamatuju si, jak jsem četla čachtickou paní někdy asi v šesté třídě a pak z ní vyprávěla kamarádům na nočních bojovkách ~t~ nebo jak jsme na táboře četli nahlas noční můru z elm street a některý děcka se pak bály chodit na latríny ~t~ to mi nikdy nevadilo, to jsem se nebála ~:-D
ale třeba zmiňovanou blair witch jsme viděli v letňáku a pak ta cesta přes stromovku byla celkem vtipná - nejlepší bylo, jak jsme šli po skupinkách a jak byli vycukaní skoro všichni ~t~
a mám ráda takové až bizarní děsivé filmy, třeba Jack staví dům, stejně tak se mi líbil Joker - i když je to šílenství, tak mě neděsí...
no a Kinga miluju, ta jeho temná děsivá fantazie mě fascinuje, jen ty filmy trochu pokulhávají, i když třeba osvícení je super... a musím přiznat, že když jsem poprvé četla To, tak jsem se i u čtení FAKT bála, ale nedokázala jsem to odložit...
a pak jsou filmy, které mě vlastně nebaví, protože to násilí je tak nějak prvoplánové, třeba mlčení jehňátek je podle mne "jenom hnusný"...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.