| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rodiče, kteří si myslí, že svět se točí jen kolem jejich dětí - 2.

Je to bohužel čím dál častější. O kině ani nemluvím, za vysvědčení jsem děti vzala na odpolední představení. To co se dělo, neomluví ani snížené vstupné.Člověk se ale nemůže divit dětem, když to vidí u rodičů...Někteří tuto příležitost pochopili zřejmě jako koutek k hlídání zadarmo, takže nejen po začátku promítání se přihnala maninka asi se 7 dětmi, některé zřejmě vypůjčené....10 minutové usazování, přebíhání z řady do řady, kam ani evidentně neměli lístky, poté další vstyk a odchod pro pro colu a popcorn.Další usazování, takže 20 minut v háji.Po usazení se maminka zvedla, se slovy, že dorazí až to skončí.Děti o samotě pokračovaly v přesunech, vysypávání popcornu, rozlévání limonády a panenka měla letecký den přes 4 řady...Byla jsem jediná, kdo nevydržel a děti vyzvala, aby si sedli a koukaly, ostatní dospělí dělali, že nic nevidí.Za mne už nikdy více. Jediné pozitivní bylo, že obě moje děti uznaly, že to mé cepování má občas něco do sebe a uznání pubertálních spolužaček dcery, že jsem dobrá...
Kdyby se každý řídil heslem, že má práva končí tam, kde začínají druhého, nemáme tu už 30 let pseudodemokracii...Hezký zbytek léta všem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.