| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Uherské Hradiště

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 5325  [Dalších 5295 >>]
12157
11.10.2008 11:55:11
no já to myslím tak že jsem sem párkrát nakoukla a tady si tak 2-3 jholky psali stylem chatu a trhaly rekordxy v počtu příspěvků za den.. no a to se nedalo stíhat to tempo a sledovat cose ut probírá.To je o čem mluvím. Ty holky jsme neznala.. takže mi nesděl ten styl pasaní,ne ty osoby. to jsem se špatně vyjádřila.

Madigan 66468
10.10.2008 23:21:11
když už jsi tu vzpomínala, že Ti zdejší dřívější sestava nesedla nebylo to třeba tak, že ses chovala takovým způsobem, že se ostatní stáhli do ilegality a scházejí se a píšou si jinde?
12157
9.10.2008 20:18:48
gratulace veliká!!! jsme ráda že všechno bylo OK? tak je to nejlepší. takhlavně hodně zdraví!

12157
9.10.2008 20:18:48
gratulace veliká!!! jsme ráda že všechno bylo OK? tak je to nejlepší. takhlavně hodně zdraví!

Bibi-bari 12410
9.10.2008 18:55:11


Jinak porod a vše OK. Malý měl 51cm a 3510g. Zlínská porodnice byla super. Ve srovnání s Ostravou nebe a dudy. PA byly taky super, porod R^.
12157
8.10.2008 14:23:35
Ivory - jóga je i v tom MC akropolis http://www.akropolis-uh.cz/kurzy/Joga/ade3892g29.html teprve ji budou otevírat.

o porodech, WHO a těch věcech vím hodně. ale taky vím že hlavou zeď neprorazíš, proti větru nenachčiješ a v tomto kraji je to co řekne doktor prozatím svaté :-) chce to čas.. je to na každé mamince... síla zdravotnické komunity je velká a bude to chtít hodně dlouhý čas než se to zmnění. Fandím IHAMu a tomu všemu, ale demonstrovat jme nejela. Snad to aspoň vysílala TV...

Ivory 67949
6.10.2008 14:23:38

K volbočasovým aktivitám v UH-

chodila sem minulý rok na jógu na stadion (naproti Kauflandu( letos to ale neotevřeli,tak přemýšlím,kde se schází jogínky...slyšela sem o joze ve Staré Tenici na diakonii, v patek večer ale nevím, co je na tom pravdy, kdo to pořádá, ani jestli je ještě v kurzu volné místo,nenašla sem ani na netu.neví někdo?budu muset v pa zkusit naslepo.
Ivory 67949
6.10.2008 14:18:59
A prozradíš mi kontakty na nějaké hlídací slečny/paní?

Ad komplikace při porodu - při aktivně lékařsky vedených porodech komplikace způsobují sami lékaři, třeba jen rutinním píchnutím vody...Jinak má na základě výzkumů až 90/ žen šanci projít porodem bez komplikací, právě tím,že se vyhneme zákrokům..

Tady jemně vysvětleno,česky

http://www.sestra.in/home/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=405&mode=thread&order=0&thold=0

tady poslední zvěřejnění výzkum
http://www.cochrane.org/reviews/en/ab006167.html

pro ty, co nevládnou anglicky, německy ani španělsky se tam píše,že dirupce vaku blan se jednoznačně nedoporučuje nejen jako standartní zákrok,ani jako pokus zkrátit prodloužený porod, právě kvůli riziku tísně plodu a neefektivitě.

Nedávno nám tu dr.Sviták vykřikoval, že k němu máte přijít rodit a on vám vysvětlí,že dirupce plodu neškodí, jinými slovy,ať si napíšete do porodního plánu cokoliv, já vám vysvětlím, že je to blbost...No, možná už dotyčný dr. nastudoval výzkum ve svém oboru ( meidícína je věda založená na výzkumu a ne na názorech) a přestal je rutinně provádět a vnucovat rodičkám. Šance na nekomplikovaný porod ( a tedy jeho subjektivní hodnocení rodičkami jako "dobrý") v UH by se řádně zvýšila...

Tož tak,Líí...tak asi s porody.Ale jen diskuzí a šířením informací se to změní k lepšímu. V nové budově by to chtělo porody po "novém".

P.S. nejede někdo ve středu demonstrovat za lepší porodnickou péči?
~k~
12157
5.10.2008 14:38:20
Ivory - no hlídání v MC je super, jsou tam různé místnosti - zvláýšť je herna s hračkami, skluzavou, stolkem na kreslení, tabulí.přes aktivity mamibnek mají děti většinou program - třebas výtvarný nebo nějakou přejkážkovou dráhu. podle věku a složení skupiny. pak je tam tělocvična, učebna jazyků a asi je to i dílna na výtvarku, pak šetna a ještě jedna místnost - taková odpočinková, je tm žíněnka, stoly, tabule pro děti.. je asi určená k oddychu mezio tím vším tam. je to tamdost rolehlé a moc hezky vybavené. chdím na anglinu an aklub mrňat amusím říct že jsme tam zatím se vším spokojená. kamarádka chodí na redukci hmotnosti, na aerobik a na břiišní tance a taky si to chválí. Já jsme spokojená i s hlídacími slečnami/paními. zatím jsme neměla problém. Kdyýž dítě brečí tak jdou a zavolajeí maminku. moje "příkazy" ohledně mých dětí dodržují (dieta atd..)

Porodnice aporody - to mc záleží na tom zda vše proběhlo OK nebo zda byly problémy...
12157
5.10.2008 13:38:54
sdětma tady v okolí se dá provádět dost věcí, v těch buchlovicích v parku jsou nějaká zvířata, rozhodně pávi, v archeoskanzenu na modré je teda zvířat dost a běhají volně v areálu,kousek dál je velehrad. jsou tam pěkná hřiště, pak v UB je aquapark, moc hezký. víc mě tady v UH nenapdá. jo v centru na náměstí je kavárna s príma hernou (na deltě- by vám poradili). Ubytování nevím.. ale aktivit by tu pár bylo.

[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 5325  [Dalších 5295 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.