| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 43469  [Dalších 43439 >>]
Aňa+4 27094

Re: prohlidka 8. mesicu

28.6.2005 19:31:14
Jej Dadka vy jste teda dlouháni, dokonce o cenťák větší než Adýsek.
Zkusíš si dát tu náhradu na nějaký čtvrtek aby jste mohly jít s náma plavat?
Aňa+4 27094

Pražandy:-)

28.6.2005 19:28:27
Ankh: to je supr, moc se těšíme, že Vás zase uvidíme.
Jinak kdysi jsem se ti tu ptala, jak je to s těma Losinama, pojedete? nebo změna plánu? psala jsi tu tenkrát něco o Krkonoších nebo tak něco...
Estík: tak začni balit ať můžeš v pátek vyrazit s náma!:-)
Dadka+Karca10/04+Petr05/07 16171

prohlidka 8. mesicu

28.6.2005 18:41:29
Tak hlasime 74 cm a mame 8.400g.
Dadka+Karca10/04+Petr05/07 16171

Re: Re: Re: Re: Re: Re: utery

28.6.2005 18:32:13
Marketo,
tohle ani neni dovca, protoze se tam bude i pracovat. Na dovcu letime v zari.
Pro nas je to jasne, ze letame v lete pryc, ale i tak mi prijde, ze ceny jsou uz dnes lepsi na zahranicni dovcu ve srovnani s dovcou u nas.
Loni jsme chteli jey nekam u nas a nebo na Slovensko a pri zjisteni cen jsme to zase rychle zavrhli.

Hancik-kita 01,kamca04 20142

Re: Re: Re: Re: Re: utery

28.6.2005 16:38:25
estiku to je tedyk blbý. A teď si ber, že nezvěstnýho berou nějakou dobu a až potom bude vyhlášen za mrtvého. No ale to tušim je až po roku
Jana+ 15785

Re: Re: Re: Re: utery

28.6.2005 14:10:09
Jo, tak na takovou chatu jsem jezdila s nasima v detstvi kazdy vikend a par tydnu o prazdninach...
Jinak ale jak pises, ze nejsou penize, tak Ti musim napsat jeden pribeh: Kolega z byvale firmy sel na horolezecky vyslap a nevratil se vcas. Zaclo patrani, ale nenasli ani jeho ani druheho horolezce. Stalo se to tusim v lednu a doted nasli jen jednu cast jejich vybaveni, takze jsou uz temer pul roku nezvestni. Jeho manzelka zustala teda sama s ditetem, ktere melo v dobe zmizeni tatinka tri mesice. Na uradech ji zadne penize nedaji, protoze manzel je udajne zivitel rodiny a neni pro urady mrtev. Dobre, co? Nakonec dostala penize urcite odjinud (napr. z te firmy, kde delal jeji manzel), ale pripada mi to dost drsne...
Markéta - Verunka a Daneček 16351

Re: Re: Re: utery

28.6.2005 13:35:34
Estíku, my už jsme nebyli na pořádné dovče ani nepamatuju. Vlastně naposledy za svobodna Španělsko :-) No, to už bude takových 10 let :-))) Jezdíme jen na chalupu, tam je to sice fajn, ale pro vodu se chodí do studny a s ostatním na kadibudku - to by bylo něco pro Denču :-))) takže pro mě to ani dovolená vlastně není.
Jana+ 15785

Re: Re: utery

28.6.2005 13:14:14
Markéto, my taky letos nikam k moři nejedeme, máme jen Šumavu a já pak jedu s malou a našima na Slovensko. Ale včera jsme počítali, že by manželovi vyšla ještě dovolená, tak o tom popřemýšlíme, jestli bychom někam neletěli v září nebo říjnu. Akorát aby nám vyšly i peníze :-)
Jen nevím, jestli by v tom říjnu už nebyla zima, sice naši třeba jedou do Egypta, kde asi bude přijemně, ale to by se mi s malou zrovna nechtělo, spíš bychom asi letěli někam do toho Bulharska nebo Řecka.
Jana+ 15785

Re: Re: utery

28.6.2005 13:11:10
Ahoj,

tak jsem dneska byla s malou u doktorky, protože ji pořád nepustil kašel - už to má tři týdny. Dostaly jsme domů inhalační přístroj a máme inhalovat Vincentku a Mucosolvan. A taky dávat sprej do nosu, což je samozřejmě boj. Jedeme v sobotu na dovolenou, tak doufám, že bude vše ok. Prý jestli ji to nepřejde, tak by šla na rtg plic a na alergologii - já i manžel jsme alergici astmatici, tak jestli je tady to, čeho jsem se obávala... A to jsem si říkala, že je to super, že nemá žádné exémy, které by znamenaly alergii.
Markéta - Verunka a Daneček 16351

Re: utery

28.6.2005 12:49:53
Dadko, jedete na dovču do Bulharska? Taky bych jela :-) Letos musíme splatit půjčku na auto, ale o příštím roku už jsme uvažovali. Jedete autem, nebo letíte? Vy asi letíte, co?
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 43469  [Dalších 43439 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.