| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 19535  [Dalších 19505 >>]
Elli a Sabinka 19.8.05 28201
21.8.2008 8:49:58
Holky, nemáte někdo zájem o 2 lístky na Kouzelnou školku FRANTIŠKOVO ČAROVÁNÍ (s Majdou) v neděli 21.9. na Praze 6, v kině Dlabačov? Lístky mám 2 (po 140 Kč), ale dítě do 3 let (nebo i lehce přes, snad to vyloženě nekontrolují) může být zdarma s tím, že sedí na klíně, takže by jste mohly vyrazit se 2 dětma nebo s taťkou. My uvažuje ještě o nějaké dovolené a tato akce nám koliduje. Pokud máte zájem, napište mi na mail pod nickem.
kití 30625
20.8.2008 15:31:52
Zdeni to chapu ;-) aby se ti pak nenarodila mala Picasso.
Ja domalovala kuchy a chodbu druhym naterem. Na ten sololit pokryty nejakou extraomyvatelne drhnutelnou smesi to byla sila. Kapalo to, teklo, a jak to bylo zprohybane, tak to slo jen tim malinkym valeckem, jinak to vynechavalo. Ble, dnes jsem vzala u Soni strop, vecer necham vytapetovat a kaslu na to. Muj zamilovany student se porad nechce odmilovat a nabizi se jak muse, tak v patek vyfasne vrtacku a kybl s hadrem a ja si odpocinu.
Zdenča+Petřík8/05+Lenička10/08 27659
19.8.2008 20:12:33
Kití - no já bych to taky udělala raději sama a dokonce by mě to i bavilo, jenže... Na konci osmého měsíce už to opravdu není to pravé ořechové a navíc bylo třeba vypadnout s Petíkem pryč = jediné místo je u bráchy a ten bydlí celkem z ruky...
Výsledek je sice docela dost strašný, ale už to prdím, stejně to obestavíme nábytkem a já se prostě za 2 - 3 roky vyřádím dle svých představ...
Teď tady uklízím ten bordel, hledám zatoulané věci a doufám, že neporodím dříve než v termínu, páč to nemůžu stihnout Rv
kití 30625
18.8.2008 23:12:23
no vidis Zdeni, ja si zase maluju sama a jsem rada. Dnes kuchyn a pripadala jsem si jak mys v bludisti. Mistnost je tvaru U, v tom stresni okno s vykyrkem a troje dvere, k tomu sama lista v sololitu. tak jsem zarohackem lezla a brala to u stropu bile a pak zlute a pak u podlah a kolem vseho moznyho vc dvirek do stresniho prostoru...a nakonec mi na jeden kousek zdi nevysla barva. Proste tema malejma plochama se moc probarvi, tak bude bila. Taky jsem si nadavala ze jsem nevzala o pul litru vic,ale uz na to kaslu. v podstate me uz jen chybi vytapetovat a vymalovat jeden obrpokoj, potahnout linku, prelepit tapetou hnusny kachle (kupodivu to chyta lepidlem),polozit lino a pak nalakovat dreveny podlahy cca 60m2. Fuj, uz treti den makam od rana do vecera a furt bydli moje veci v garazi a kolem bordel....
Zdenča+Petřík8/05+Lenička10/08 27659
18.8.2008 16:15:10
Kití - kdybych o nějakém takovém věděla, tak chytím a nepustím... Teď zrovna se Petr opětně předvedl. Už od středy bydlíme u bráchy a Petr maluje ty naše tři místnosti. Dneska jsme se s malým měli konečně vrátit domů a volal, že se na to koukl za světla a je to děsně flekaté, tak to maluje znova ;(( a aby toho nebylo málo, tak já chtěla dvě stěny v pokojíku na meruňkovou a ten můj šikula rý nějako cákl na tu bílou stěnu, tak to zamaskoval tím, že to zamaloval na trojúhelníky či co. Kuváááááááá, že já si to nevymalovala sama :(:(:(:(:(:(:(:(
Janča+Adélka9/05 a Simonka5/08 25314
18.8.2008 13:44:18
:-D:-D:-Dto ti přeju.
kití 30625
18.8.2008 13:34:22
ahojky, min tyden jsem nahazela veci do okalove garaze a bez jakekoliv litosti zabouchla dvere. Ted nam dva tydny na malovani a tapetovani apod. Zitra mame stani a konec, ale ten pan, co me delal peklo, se navzdava a kope jak nemocnej kun. Ale jeste mam jedno eso v rukavu a tim ho odrovnam hned, jak vyridim ruzne papiry a dostanu razidlo na svobodu.

no a kdybys vedela o nejakem hodnem sirotkovi, dusevne zdravem a zrucnem, tak dej tip, ju?

holky mejte se a smejte se :-)) me se uz fakt zacina ulevovat.
Zdenča+Petřík8/05+Lenička10/08 27659
16.8.2008 17:55:38
tak co ty stěhováčku. Jak to s tebou vypadá?
Zdenča+Petřík8/05+Lenička10/08 27659
30.7.2008 18:21:57
Nenene, já měla pro chlapečka taky moc hezké jméno, takové královské , ale to víš, my, starší dorostenky už chodíme na AMC, takže to mám na 100%. Jo, chlapeček by byl Richard... Ale přiznávám, že od té doby co vím, že to bude holčička se těším tak nějak jinak a mé předsevzetí, že nebudu kupovat žádné růžové blbosti už vzal taky za své
aknelop 29301
30.7.2008 17:43:40
Zdeni, až teď jsem si všimla, jaké krásné jméno máte vybrané pro nového potomka (huhu, jen aby z ní nebyl nakonec Lenin....kámoška jela až do Němec za špičkovým známým gynekologem, aby jí řekl, že bude mít druhou holku, tak jí připravili sladký pokojíček a pak jí tu pár dní před porodem ujistili, že se z pipiny vyklubal pinďour jako Brno) :)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 19535  [Dalších 19505 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.