| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 42823  [Dalších 42793 >>]
VickyP & Tadeáš & Mikuláš 30783

Re: pátek

18.10.2008 15:22:50
Leny, take chvalim dekoraci, jsi sikulka! Ani tebe nevytahnu do ZOO??? Nevim jak to mas s vazvedavanim ze skoly teda...

A co ostatni Kamco, Mony, Lenkdo, Dirty, Mace, Lidko a ostatni prazandy, ZOO? STREDA...
VickyP & Tadeáš & Mikuláš 30783

Re: pátek

18.10.2008 15:19:41
Ahojky!

Lenko, to je mi lito, ja mam problem s tim, ze se mi enchce do prace, i kdyz pujdu az za rok. A doma si uzivam, ale to jen diky tomu, ze mam jendo ditko, kdybych mela tde mimi, tak vimk, ze by to pro mne pohoda opravdu nebyla. Ted mame x zajmu, plavani, cviceni, kdykolvi chci, tak sebereu sbe, tadu a jdeme kamkoliv, s kojencem by to ted fakt tak jednoduchy nebylo. Takze ti rozumim, ze mas zaprah. Ja obdivuji maminky, co maji deti po sobe. Nam chdoi tatinem pozde domu, ma formu, zivi nas, dum, dve auta, hypoteku, chceme dovolene, hory a rentieri nejsme. Tkaze ja bych byla cele dny s detmi sama a to fakt zatim nechci. Ale bude to lepsi, neboj, musi!!! A stim kakanim, to ti nikdo nic neporadi??? A Simi, ty nemas nejaky zaruceny recept, kdyz jsi z oboru?

Simi, diky, ze jsi jedina reagovala na ZOO, skoda, ze jsi ponekud daleko. Mrzni mne, ze kdykoliv navrhnu veceri, nebo jakykoliv sraz, nikdo nereaguje. Ja se radeji sejdu a popovidam, nemam cas sem denne chodit... makate, makate, hehe No my zatim nemakame, zrejme pujdu na chvilku do prace, na zkraceny uvazek, ale zalezi to na okolnostech, jako skolka, muj sef atd. Zatim si take uzivam Tadeaska samotneho ;)
Vcera vecer mne dorazil, sedel mi na kline a najednou se dotkl prsa a kricel mliko, pritom nevim, ze by nekoho videl nekde kojit, no je to chytre ditko, coz? ;)

Terko, u nas by takov akce dopadla stejne, take by tadu zajimala auta a traktory. Z toho si nic nedelej! A jak jste na tom s leky u Vasika, porada davas?
Terka Kubík06, Vašík08 46367

Re: pátek

18.10.2008 12:09:11
Lenko a ke kakání píšu raději sem.
nevím jestli je to správné, ale když to pomůže tak mamina udělá cokoliv.
Známá kakání řešila taky, malý to zadržoval,schválně. AŽ DO DOBY NEŽ HO PŘÍŠERNĚ BOLELO BŘÍŠKO. No tak mu dělala klystyr. stříkačkou mu tam stříkla teplou vodu a už to běželo.
Lenka-Martin4/06, Pavlínka4/08 83678

Re: pátek

18.10.2008 10:46:04
Držím palečky, ať porod máš co možná nejlepší. Můj 1. porod byl super. Bohužel 2. porod byl plánovaný císařský řez. Hlavně že to dopadlo dobře
jandyk+Jiřík04/06+Káťa 11/08 35175

Re: pátek

18.10.2008 10:41:49
Simi, nevím, ale manžel to ví. Nechala jsem mu to od doktora napsat na papírek;).

Za celou dobu se ani jednou neprokecl. Všechny moje fígle prokoukl. To ho fakt obdivuju. Já bych to hned vyžvanila.:-D Taky je prostě přesvědčený, že dneska jedeme do porodnice. Je u nás děda, aby Jiřika pohlídal
Simi+Fanoušek06, Vojtíšek09 55844

Re: pátek

18.10.2008 10:23:01
Ahoj holky, koukám, že je tu dnes živo :-)

Já jsem v práci a užívám si to :-)

Lenko, myslím, že podobné pocity jako máš ty má spousta maminek. Přeci jen to není mateřská DOVOLENÄ a ty máš na víc malé děti dvě. Držím moc palečky ať malého vzdor přejde.
U nás je to tak, že Fanda absolutně skoro na nic neslyší :-), ale opakuji to tak dlouho až ho to přestane bavit. Pokud nechce jíst, nemusí. Většinou mu pak nakrájím ovoce,zeleninu, sýr a když hlad dostane, nají se.
Ale je pravda, že mám dítko jen jedno, takže si ho řádně užívám a do toho se chodím odreagovávat do práce a do školy :-)

Vicky,vítej po delší době :-) No my zatím na rozšíření rody pracujeme :-) a manžela to baví :-) takže tak :-)
Do ZOO bych jela, ale je to pro mě trošku z ruky :-(

Jandyku, tak ty už máš termín? Strašně to uteklo. A víš co čekáte?
jandyk+Jiřík04/06+Káťa 11/08 35175

Re: pátek

18.10.2008 10:00:50
Tak na mazlení si najdu čas vždy.
Lenka-Martin4/06, Pavlínka4/08 83678

Re: pátek

18.10.2008 9:57:59
On není zlý. Vždycky za mnou pak přijde a řekne: "Mami, zlobí" - to znamená, jako že se na něho zlobím. Tak řeknu, že ne, že je přece můj hodnej kluk. Někdy řekne "Ty, ty, ty, mami". Taky mi říká: "Mami, rád." - Jako že mě má rád. Tak mu řeknu, že ho mám taky moc ráda. Je to velký mazel. Jenže on by se mazlil pořád a člověk na to nemá čas
jandyk+Jiřík04/06+Káťa 11/08 35175

Re: pátek

18.10.2008 9:35:31
No Lenko, to ti fakt držím palečky, ať to překonáte. Uvidíš, že se to brzo změní a milého synáčka to přejde. Jiřik tu má pověst nevzteklejšího dítěte a taky ho to přešlo;););):-D:-D
Lenka-Martin4/06, Pavlínka4/08 83678

Re: pátek

18.10.2008 9:01:23
Nevím, proč mám pocit, že se vším je u syna problém. On vážně nechce plno věcí - jíst, pít, oblékat se, spát, ... Nechce jít ven, nechce jít domů, ... nedělám nic jiného, než že ho stále přemlouvám. určitě mi řeknete, ať ho přestanu přemlouvat. chce jíst, nechce, bude hlady. zkoušela jsem to. nepomohlo to
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 42823  [Dalších 42793 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.