| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Září 2010 - Deníček
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 9828  [Dalších 9788 >>]
Jarča,Štěpa a Tomík 104549
14.5.2012 12:26:42
Katko,držte se!!Určitě bude vše ok,my pro změnu taky byli v nemocnici ve čtvrtek Štěpu operovali,nemá už pravou krční mandličku,měl tam absces moc hnisu :( operovali ho hned ten den,co jsme tam přišli,tak to bylo nečekaný a rychlý,no ale už jsme doma,tak jsem ráda!!
Denny a Romík1/08,Klárka8/10 87723
12.5.2012 10:18:37
Katko to je mi líto co se stalo~6~,ale bude to dobré uvidíš,my nedávno taky s Klárinkou trpěli měla zlomenou ručičku stála u kuchynské linky na odrážedle a to ji ujelo a bylo to a to ji ručička špatně srostla tak ji to pod narkozou lámali a rovnali,už tedy máme měsíc sádru dole a vše je v pořádku,taky jsem trpěla s ní....Uvidíš bude vše dobré a nedávem si to za vinu,děti jsou v tomto období živější a člověk nemůže mít oči všude~a~...Jsou opravdu horší věci co se ted stalo v Holicích jak dvouletý chlapeček vypadl z okna bohužel v nemocnici zemřel,hrozné úplně mi bylo úzko u srdíčka ,lituji ty rodiče~n~~a~.Katy držím palečky at je vše brzy v pořádku~;((~x~ a Šimíkovi jednu velikou pusinu na bolístko~m~
Katy77 104008
11.5.2012 23:13:34
Ahoj Kačí, nic si z toho nedělej, to se stane, ani nevíš jak...u nás byl soused s dcerkou a děti si hráli, stáli jsme u nich a najednou se svalili a malá měla rozraženou hlavu. A to jsme u nich stáli...malý je statečný a ty také, že jste to v nemocnici zvládli-ikdyž s protesty...nic si nevyčítej. Jsi jen člověk a nemůžeš být naprosto všude.Hlavně, že se nestalo nic horšího-že se třeba něčeho nenapil nebo tak něco.Já dneska koukala na zprávy a jedna hrozná zpráva za druhou...je toho teď docela dost a nemyslím si, že by to bylo nepozorností rodičů...Spíš mi přijde, že jsou ty děti víc a víc zvídavé.Hlavu vzhůru, než se ožení, tak nikdo nepozná, že se mu kdy něco stalo
KatkaZpi 106885
11.5.2012 7:48:10
ahojte dievčatká
tak sa k vam idem vypovedat ..včera sme sa so Simikom vratili z nemocnice .Nechala som si na okne manikersky kufrik a on tam vliezol otvoril si ho a napatlal si na pusu a bradu primer /roztok kys. octovej/ma spaleninu 1.triedy vyzeralo to horzne utekali sme do nemocnicie tam nas hospitalizovali no maly nespolupracoval strhaval si obvazy hadzal po sestričkach hračky čim viac sa mu prihovarali tym bolo horšie nakoniec som ich poprosila aby mu nič nehovorili a rychlo spravili ukon a šli preč :-))) no sme prvu noc doma pusinka je lepšia ale bambulaka to velmi boli plače a ja snim :-(((snad mu na puse nezostane žiadna jazva je mi tak nejak uzko pri srdci že som zas niečo zmrvila :-(((
PariD
  • 
5.5.2012 14:22:53
Dobrý den,

prosím, znáte náhodou na jižní Morava) nějakého dobrého homeopata? Já znám jen v Dačicích a Praze. Nejlépe, co pracují i s přístrojem Salvia. Během tří měsíců jsem vyléčena z nepříjemných gyn.problémů a dokonce i škaredou angínu jsem zvládla bez antibiotik jen s homeo. Nyní hledám i pro rodiče, ale na jižní Moravě.

Děkuju
Petra
Denny a Romík1/08,Klárka8/10 87723
4.5.2012 8:09:45
no do Plzně to máme trochu z ruky jsme z Pardubic....tak ta Praha je blíž:-)....ale já myslím že Romi i Klárinka budou spokojený~b~
Jarča,Štěpa a Tomík 104549
2.5.2012 16:48:48
tak snad se vám tam bude líbit,mě to na té Harfě ani trochu nenadchlo,to už v Plzni je mnohem hezčí!!
Denny a Romík1/08,Klárka8/10 87723
2.5.2012 12:44:32
ahojky taky se chystáme do DINOPARKU do Prahy chtěli bychom v sobotu pokud nebude pršet...Romi se strašně těší protože má dinosaury rád~b~
Jarča,Štěpa a Tomík 104549
30.4.2012 17:52:18
Ahojky,tak to jsem moc ráda,že se moc líbilo,je to tam fakt pěkný a hlavně to bylo asi příjemný pod těmi stromy ikdyž bylo vedro ne??Tak miniatury dáte třeba jindy,jsou pěkný,ale zase tolik zábava pro prcky to moc není,s něčím si tam pohrají,ale moc jim to neřekne,ale za podívání to stojí,mají to moc pěkně udělané!
Edysha 29937
30.4.2012 15:41:39
Ahoj Jarco, vcera jsme navstivili ten dino park, bylo to uzasne,deti jsme odtamtud nemohli dostat,uz jsme ani nezvladli ty miniatury. Diky za tip.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 9828  [Dalších 9788 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.