| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2013

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 219  [Dalších 189 >>]
tutulienka 131935
13.4.2013 17:36:59
Ahojte :)... tak mame Natalku, 3500g a 51cm. Narodila sa 10.4. o 12:28. Mala som hrozne bolesti tak som pristupila na PDA a musim uznat ze to bolo ovela lepsie :). Drzim vsetkym palce:)
Hannah+Onďa+Vašík 120035
10.4.2013 14:11:44
No ono s tou zátkou...u nás odešla před dvěma týdny a že by se něco extra dělo...~a~Přestávám si být jistá že to bylo ono...dnes jsme ještě celkem v tempu udělali s mládětem nákupy jarního oblečení, a kromě únavy niiiiiiiiiiiiiiic:D
Já nechci císaře~n~
Frenkí 71104
10.4.2013 13:40:44
Držim palce, aby vše proběhlo rychle a bez problémů. Já dnes byla v poradně a doktor říkal, že už další týden nevydržim. Tak uvidíme. Už bych to docela uvítala :-)
Kafenka 36865
10.4.2013 8:29:51
Tak to tu bude asi brzo další mimi :-) Držím palce, ať jde všechno po másle! ~;((
Hannah+Onďa+Vašík 120035
10.4.2013 8:09:17
tutu, myslíme na Váááás~x~
tutulienka 131935
9.4.2013 20:19:15
Celkom by som sa toho Hamiltna bala, ale asi nam to robit nebudu. Vcera som zacala trosku spinit a dnes odisla hlenova zatka. Rano sme isli do porodnice, od 3 som mala kontrakcie kazdych 10min a potom kazdych 7. Vraj je vsetko v poriadku a zacina sa to tam hybat, ale ze este mozme ist domov. Bolesti som mala asi az do 15hod a potom to ustupilo. Som zvedava, kedy to prepukne. Drzte palce nech to mame rychlo za sebou, celkom sa bojim ~7~
Hannah+Onďa+Vašík 120035
4.4.2013 19:15:35
Hamiltona mi dělali při Ondráškovi, žádná reakce...pomohla až třetí tableta na vyvolání.
Dnes jsme taky byli na monitoru a kontrole, Vašík se netváří pozitivně na to, že by měl jít ven.Chvilku sem z toho byla zklamaná, tak si říkám že si ještě co nejvíc užiju Ondráška do zásoby...:)
Maesta a zlatíčka 15791
4.4.2013 14:33:41
Moc se omlouvám za vpád. Nostalgicky nakukuju - mám 4 děti a jedno v dubnu....3 porody jsme měla vyvolávané - dětem se u mne líbí, 1 nevyvolávaný - nemusím nikomu popisovat, že se to skutečně nedá srovnat. Hamiltonů jsem podstoupila u každého konce těhotenství několik. Lze provést opravdu hodně hnusně - tak, že jsem snad nic horšího nezažila, ale také velice citlivě. Paradoxně nejcitlivější a od ženy Dr. jsem zažila den před nevyvolaným porodem. Nebýt tohoto pozitivního zážitku, tak by mi při tomto slovu opravdu mrazilo. Záleží tëdy na provedení.
No a pak se to chce snažit - mužské smerma - ale v poloze, kdy je žena na zádech s podloženou pánví, z kopce dolů - tak aby se dostalo co nejdál a žena musí zůstat v této poloze co nejdéle .Stimulace bradavek atd. Je tady těch rad hodně - já mohla dělat, co chtěla a 3 vyvolání jsem se neubránila. Máme rodové 14 dní přenášení, ale to dnes nikoho nezajímá, i když se všude píše + nebo - 14 dní, že je v normě a v termínu......ono i já se pak bála a k vyvolání přistoupila, i když jsem na kontroly jezdila denně....

Přeji vám všem pohodové porody, zdraví pro celé rodiny a co nejvíc odpočinku, ještě dokud máte mimča v bříšku, i když už nejde skoro nic - ležet, sedět....mne totiž v závěru každého porodu scházela sílá... zvládejte!
tutulienka 131935
4.4.2013 13:19:52
Frenki tak to ti s tou chorobou vazne nezavidim... Mna stale nieco boli, pukaju mi kosti a tazko sa mi dycha. Keby sa k tomu pridruzi nejaka choroba, tak ma to asi zlozi ~e~.
Vcera sme teda boli na kontrole, robili utz, ctg a akupunkturu. Mala ma vraj 3275g a vsetkeho dost, takze budeme teraz chodit na kontroly kazde 3 dni a najneskor 13.4. nastupime na vyvolavanie ~a~. Dufam, ze sa mala umudri a pojde to prirodzene. Mate niekto skusenosti s Hamiltnovym hmatom?
Hannah+Onďa+Vašík 120035
3.4.2013 20:19:05
Může to trvat klidně tři týdny...prej.Takže nás mladý pán vyjukal a nechává na vážkách~:-D
Zuzanka,jo?Moc krásný jméno...i docela nezvyklý, moc jich okolo neznám, spíš ve svým ročníku.Taky jsme ji měli ve výběru~R^
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 219  [Dalších 189 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.