| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2013

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 219  [Dalších 179 >>]
Frenkí 71104
3.4.2013 14:24:24
Hannah,já myslela,že už jsi porodila,jak jsi psala o té hlenové zátce.
Já mám 1. termín 16.4. a pak 22.4.Teď jsem byla nemocná.Měla jsem horečky a bylo mi fakt mizerně. Jednu noc jsem myslela,že snad budu muset jet do nemocnice. Břicho jako kámen a šílený bolesti. Tak jsem si sbalila tašku. Mimi věci ale ještě nemám vypraný :-)
Už se na tu naší holku těšim. Když jsem jí viděla na poslednim ultrazvuku, vypadá úplně stejně jako Kačka. Nařvaný tváře. Malej sysel :-) Ani nevim, jestli jsem to už psala, ale bude to Zuzana.
Kafenka 36865
3.4.2013 12:17:04
Taky vas zdravim :-)

Ja mam termin 25., pokud nic, tak 26. nastup na vyvolavani.. kvuli cukrovce. Takze taky malou premlouvam.. a jeste vice tatinek, ktery ma ted 12. narozeniny a rad by je slavil hromadne ~:-D

Hannah+Onďa+Vašík 120035
3.4.2013 10:41:10
Tak se držte.My máme do 22.4. čas, ale to je nejzazší termín spojený s císařem...Takže se snažím Vašíčka přemluvit aby nešel ve stopách brášky a šel přirozeně:)
tutulienka 131935
2.4.2013 15:01:06
Tak my mame zajtra termin a vobec nic sa nedeje, nic necitim, brucho stale hore a hlavicka sa pohybuje...~a~ Zajtra ideme na kontrolu, budu nam robit ultrazvuk, a pripadne akupunkturu na urychlenie. Ak do 10dni nic nebude, tak nas poslu do nemocnice. Tesim sa, ked tu uvidim prve dubnatka...Drzim palce:)~R^~R^~R^
Hannah+Onďa+Vašík 120035
28.3.2013 18:45:48
Terez, čekáme na zprávy od Vás...
U nás dnes odchod hlenové zátky,shodou okolností jsem měla u dr monitor a kontrolu.Takže tašky sbalený,babička i ttkav pohotovosti a já střídavě dělám všechno možný k posunu a následně funím s nohama hore a odpočívám:D
Kafenka 36865
27.3.2013 15:06:46
Ahoj holky, taky vás zdravím. Terez jak je malé, myslim na vás! ~;((

U nás zatím všechno v klidu, já jsem dneska 35+6, břicho mám pořád vysoko, občas mi ztvrdne, ale to spíš když jdu rychle nebo dlouho.
Chodím už teda na kontroly co týden a dokonce jsem se dokopala k tomu začít chystat tašku do porodnice ~:-D Tutulienko taky moc nestojím o vyvolávaný porod, ale pokud neporodím v termínu, tak mě to čeká.. tak se to radši snažím brát pozitivně, stejně nic nenadělám.

tutulienka 131935
21.3.2013 14:32:16
Ahojte maminky, co mate nove? My sme dnes v 38+1 ale zatial sa nic nedeje ~a~. Uz ma to brucho docela stve. Malinka tlaci na rebra, v noci nemozem spat lebo kope a hlavickou tlaci dolu, co dost boli ~7~ ... Zajtra ideme na kontrolu, tak mi dufam povedia, ze coskoro uz tu bude s nami :-)... Bojim sa vyvolavania, porod by som chcela prirodzeny. Rano jem lanove semiacko a cez den pijem caj z malinika. Mate s tym uz niekto skusenosti? A tvrdne vam brusko?
Hannah+Onďa+Vašík 120035
17.3.2013 15:58:20
Holky,myslíme na Vás.Kdybys Terez potřebovala i jen nezávislej pokec, mejl mám pod nickem~6~
Frenkí 71104
17.3.2013 15:14:42
To je mi líto.Je to jako na houpačce.Moc vám přeju,aby už bylo zas jen dobře.~;((~;((~;((
tereza
  • 
17.3.2013 15:03:57
Po stesti ktere jsem prozila po prekladu z JIPky na IMP a dokonce i naslednem prevozu male bliz ke me na neonatologii do Liberce je zase vse spatne. Tak jak nam bylo uz perfektne a odpocitavala jsem dny k prijeti,tak ted je zase vse na zacatku. Prevoz male neudelal vubec dobre. Sestry v Liberci jsou priserne a ja jsem nervove uplne KO. Nemam silu ted vysvetlovat. Tereza
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 219  [Dalších 179 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.