| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Rozštěpy rtu a patra

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 103  [Dalších 63 >>]
Lenka....mam dcerku 9mesicu ji bude, Karolinka
  • 
2.1.2006 14:27:17
Ahojky

Moje dcerka ma rozstep patra a cipku a pristi mesic jdem ena operaci/takze ji budou operovat uz v 10 mesicich/.
Mate nekdo zkustenosti s rozstepem patra a cipku?
Jestli neni operace nebezpecna pro tak malou holcicku, a dalsi informace z nemocnice? Budu rada, kdyz mi napisete. dekuji Lenka
Lenka2006@seznam.cz
Ivča
  • 
29.11.2005 11:45:32
TAK NÁM DAGI NAPIŠ!
Na našich stránkách máme nově r u b r i k u VZKAZY !!
Můžeš tam samozřejmě psát i anonymně..
A navíc NEMÁŠ KONTAKT pod svým nickem-tak se s Tebou nemůžu spojit-bylo by to pro nás cenné nejen Tvými obavami o Tobiáška,ale Tvými osobními zkušenostmi..
Myslíš,že bys mi chtěla napsat?
Budu se těšit.
Iv.
Dagi,Adélka a Tobiášek
  • 
22.11.2005 20:56:39
Tobíšek má kompletní pravostraný rozšťěp rtu a patra a teď nás čeká
operace patra, tak jsem pěkně nervozní. Ikdyž vím co ho čeká s vlastní zkušenosti, já mám také rozšťěp. Už jsme se musely 2x přeobědnávat, protože byl nemocný.
Ivča
  • 
14.11.2005 9:58:42
www.stastnyusmev.wz.cz
podívejte se..
napište nám..
rozdělte se o své příběhy..
nebudeme vás nutit k žádné aktivitě,nebudeme vybírat příspěvky,jen potřebujeme,aby nás bylo víc..
jsme zatím jen tři maminky s malými dětmi,děláme to "na koleně"..
nebojte se,sdělená obava-poloviční obava..
Ivana.
Ivča
  • 
14.11.2005 9:57:10
www.stastnyusmev.wz.cz
podívejte se..
napište nám..
rozdělte se o své příběhy..
nebudeme vás nutit k žádné aktivitě,nebudeme vybírat příspěvky,jen potřebujeme,aby nás bylo víc..
jsme zatím jen tři maminky s malými dětmi,děláme to "na koleně"..
nebojte se,sdělená obava-poloviční obava..
Ivana.
Mili+5 20018
13.10.2005 20:12:22
Dopadlo to vcelku slušně. Tentokrát mu operovali nos, měl ho kvůli jednostrannému rozštěpu nakřivo a deformovaný.Ovšem zázraky se dějí jen v amerických seriálech, vypadá lépe, ale dokonalé to samozřejmě není.
Ivča
  • 
8.10.2005 15:39:59
A jak to dopadlo,Mili? už jsou dva měsíce pryč,já jsem tady přišla až teď-dobrý?
Napiš..
Iv.
Mili+5 20018
23.8.2005 20:28:28
Ahoj, dnes se potřebuji podělit o starost. Náš nejstarší 17letý jde zítra na operaci. Narodil se s rozštěpem rtu, dásně a patra. Když byl před 2 roky, tak se ta operace nepovedla, tak moc doufám a modlím se, aby to dobře dopadlo.
matka dospělého syna
  • 
23.8.2005 14:57:29
O lahvičce nic nevím, ale byly k dostání zvláštní ploché "sesáky" = dudlíky k nasazení na normální lahev.
matka
  • 
23.8.2005 14:52:56
Pokud můžete, napište, jak se operace povedla, zda je jizva vidět a zda jste se u operovaného dítěte celý jeho život setkávali s odmítáním ve společnosti. Hlavně zda mladý muž našel partnerku, zda se oženil a zda má zdravé dítě. Děkuji.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 103  [Dalších 63 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.