| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Kočka

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 17341  [Dalších 17311 >>]
Len 108740
30.3.2024 20:34:18
Stano, nas kocour vyskocil z okna z prvniho patra za ptakem, dopadl na beton. Je mu ctrnat, prezil vice takovych udalosti, naposledy asi pred pul rokem, zrejme se napichl na plot nebo na vetev, mel obri diru v brise a tuk tuk tuk, ted je uplne v poradku.
Litevská...krychle 139266
30.3.2024 20:28:23
kolik je to tak metrů?

u nás kočka spadla ze 4 metrů a dobrý, jen se trochu zakymácela
Stáňa * 7932
30.3.2024 20:23:53
Včera se nám stal malér.
Máme na hlídání synovy kočky, které jsou výhradně bytové. Manžel nechal v prvním patře oteřené střešní okno a jedna z nich do něj vlezla a vypadla ven~7~
Což on vůbec nezaregistroval.
Já nebyla celý den doma, přijela jsem domů kolem páté a manžel, že prý celý den neviděl jednu kočku, že asi někde chrápe. Mně to přišlo divné, normálně se pořád motala kolem nás.
Zajeli jsme ještě na hřbitov a kočka pořád nikde nikde.
Tak jsem ho vyburcovala, aby se šel podívat ven, jestli se někde neschovala, nedej bože, neleží zraněná nebo mrtvá.
Za chvíli volal, že ji našel...živou. Schovala se pod vanu na dešťovou vodu. Zdála se naprosto v pořádku. Celou noc jsem nespala a pořád ji kontrolovala. Vypadá to, že to přežila bez následků.
Stalo se vám někomu něco podobného? Přežila kočička?
Martina, 2 kluci 15942
2.1.2024 11:32:00
Kat, přesně tak ~:-D Naše kočky by šly dle zvuků poznat - holub, pes,proplachující se konvektomat, malý ptáček ( nejstarší kocour, co dlouho mlčel), tygr, sténající dveře, ...😃
breburda71 89004
2.1.2024 9:57:50
Dari,myslim si, ze uz bydli nekde jinde a chodi Vas jen kontrolovat, jestli se ji starate dobre o deticky~:-D
K_at 121378
2.1.2024 9:50:00
Když to tak čtu, tak to je sbírka zvířat zralá na blázinec. Já mám už od prostředního kocoura podezření, že to jsou mimozemšťani, kteří se špatně adaptovali a pořád úplně nechápou, co a jak. Náš předchozí byl původně holub. Určitě. IQ, pohyby, i zvuky měl jako holub.
Martina, 2 kluci 15942
2.1.2024 9:26:23
Jednu můžeme hladit jen u běžící televize, její sestru taky málokdy. Koťata čtyrčata narozená v našem křoví se přistěhovala nejdřív jen na nažrání, pak tři i na běžný pobyt. Čtvrté se nastěhovalo na půl roku do gauče, nesměli jsme se na ni ani podívat, vylezla jen na v noci k misce. Pak začala ležet manželovi na nohou, ale nesměl na ni sahat. Teď sahat můžeme, ale stejně se ráda splaší. Další byl věčně navrčenej kocour, co se pere, než jsme ho vzali na operaci uší. Teď je z něj tlustej mazel. Jedna kočka má ráda jen manžela, my ostatní se k ní nepřiblížíme. Poslední přišel loni terasovýma dveřma, najedl se, lehl na gauč a řekl,že je náš.
Jsou naštěstí neuvěřitelně čistotní, ale nákup robotického vysavače byl jasnej :-)
Dari79 114243
2.1.2024 7:54:01
My máme mámu a dvě "koťata" (už rok a půl).

Koťata se ničím divným neprojevují.

Máma je ale začala nesnášet, když odrostly kojení + šla na kastraci. Došlo to do té fáze, že nechodí ani domů. Říkáme jí královnička naše. Je krásná a důstojná. Jednou za týden (velmi výjimečně třeba 2x) se vzletnou chůzí dostaví na dvůr k domu a když ji ničím neurazíme (nechceme ji chytat, hladit...), milostivě počká, až jí z domu přineseme jídlo, milostivě se (za zvuků našich chlácholivých a přemlouvavých hlasů, že jestli nechce jít domů) nechá nakrmit a pak zas vznešeně odejde. Občas je ochotná jít tedy i do domu a najíst se tam, ovšem bez přítomnosti koťat, na ty vrčí a při jejich pokusu jít vlastní mámu přivítat a očuchat, tak je profackuje. Nají se, postaví se ke dveřím a zase odchází. Kdo ji krmí celý ten týden, netuším, ale dáváme samozřejmě granule i ven, tak možná chodí v jinou dobu se najíst těch venkovních. Hubená není. Když porušíme zaběhnuté postupy. tak je schopná otočit se a odkráčet i bez nakrmení.

Její přístup je - dovolím vám mě nakrmit a přesvědčit se, že ještě žiju, ale bude to podle mého, jinak si trhněte. Já tu být nemusím.
Margaret 1200
2.1.2024 7:42:53
Botníky asi kočky nějak iritujou či co, protože my tam taky máme věčně načůráno. Dala jsem tam kadibudku, pak druhou jinou, ale není to nic platné. Asi jak na těch botách nosíme domů roztodivné smrady, tak mají nutkání si to "převonět" po svém ~:(
sovice 18997
2.1.2024 7:21:31
Aghato,
díky, radost číst! ~;((
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 17341  [Dalších 17311 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.