| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Sestříhat či nesestříhat?

 Celkem 21 názorů.
 flamenka 


Téma: Sestříhat či nesestříhat? 

(18.2.2011 14:39:10)
mám dilema, poraďte: mívala jsem vlasy sestříhané (husté, mírně se vlní), teď jsem je pracně nechala narůst všechny na stejnou délku, ale jak je mám pod lopatky, začínají vypadat urousaně, neupraveně a mě svrbí ruce, že se zase nechám sestříhat...~a~
 flamenka 


Re: Stříhat či nestříhat? 

(18.2.2011 14:43:38)
Jo, to já taky, ale na dýlku bych je nechala, jen ty horní bych postupně sestříhala...???
 Cimbur 


Re: Stříhat či nestříhat? 

(18.2.2011 14:45:41)
To je ale na jemné vlasy příšerné řešení. V létě 2008 mi je tak zprznila kadeřnice, aniž by se se mnou poradila. Od té doby pěkné dlouhé vlasy nemám a už ani mít nebudu.
 Cimbur 


Re: Stříhat či nestříhat? 

(18.2.2011 14:57:37)
S tím souhlasím.
 binaryy szuká ovci 


Re: Stříhat či nestříhat? 

(18.2.2011 14:41:36)
mám stejný problém! :)

ale rozhodla jsem se vydržet a abych neměla pokušení, vsadila jsem o 2 tisíce s nejlepším kamarádem ~t~

sere mě to, páč jsou nevzhledné, ve spánku mi vadí, nijak nedrží, ale musím vydžet, mám je pod lopatky
 katyn 


Re: Stříhat či nestříhat? 

(18.2.2011 14:42:20)
Raději upravené vlasy, než dlouhé urousané, toť můj názor.
 Cimbur 


Re: Stříhat či nestříhat? 

(18.2.2011 14:44:38)
Já jsem to před rokem ustřihla. Skoro čtyřicítka nemůže mít dlouhé jemné vlasy, které neposlouchají a na konci jsou ztenčelé. Mám takový skoro bubikopf a mírně navlněné vlasy trvalou a jsem spokojená.
 Cimbur 


Re: Stříhat či nestříhat? 

(18.2.2011 14:56:53)
Nejen na celkovém vzhledu, mám pěknou postavu a nezničený xichtík. Ale vlasy jsou prostě nic moc. Jedna stejně stará známá má krásné husté vlasy, ty si klidně může nechat do šedesáti.
 Sitti 


Re: Stříhat či nestříhat? 

(18.2.2011 15:07:43)
Tak já doufám, že mi dlouhý vlasy vydržej i dýl než do šedesáti ~t~ Párkrát jsem se nechala ostříhat a krátký vlasy mi prostě neslušej, dělaji si, co chtěji, začnou se vlnit a zkrotit prostě nejdou. Moje 61letá máma loni v létě usoudila, že na krátký vlasy nemá dost trpělivosti a nechává si růst dlouhý ~t~ A abych nezapoměla na babičku - tý je 86 a stále má dlouhý vlasy - jsme asi trochu pošahaná rodina ~;)
 Ivuljenka 


Re: Stříhat či nestříhat? 

(18.2.2011 15:15:20)
hoď fotku, bych chtěla taky takový sestřih
 Lída,3 kluci a holka 


Re: Stříhat či nestříhat? 

(18.2.2011 15:16:22)
Ale no tak, proč by to nešlo? Mně je 46, vlasy mám dost jemný. Většinou je nechávám růst a někdy při dýlce kousek pod lopatky si je nechám třeba o 10-15 cm zastřihnout, a jede se znovu. Nosím je rozpuštěný nebo v culíku - podle toho, co zrovna dělám.
 Jana, 2/07+10/08+5/11 


Re: Stříhat či nestříhat? 

(18.2.2011 14:47:46)
Tohle řeším furt dokola. Měla jsem to dost dlouhý, na lopatky, už dost poničený, tak jsem to začala stříhat, jenže jak to trochu přeroste a to se stane rychle, tak to začne být neupravitelný. Mám kadeřnici kamarádku, bydlí daleko, tak mi to spraví tak 1x za 2, 3 měsíce a to už je dlouho. Vždycky si říkám, že to nechám dlouhý, že s tím není práce, pak mi to šmikne a já si říkám, že by se mi to líbilo ještě kratší a tak furt dokola. Ona mi teda stříhá vršek a strany, aby mi to nikam nepadalo, délku tak nějak necháváme osudu, jen zakrátí konečky. Teď to mám na ramena.
 flamenka 


Re: Stříhat či nestříhat? 

(18.2.2011 14:50:51)
Jo, já jsem taky zacyklená: dlouhý blonďatý, pak začnu sestřihávat, pak obarvím na tmavo, pak ostříhám úplně na krátko, otěhotním, oteču a vypadám celkově hnusně, pak porodím a vlasy rostou, hubnu, postupně zesvětluji...~a~ no ale teď už další dítě neplánuju, tak bych ten kruhu potřebovala nějak přetrhnout~7~
 madreci 


Re: Stříhat či nestříhat? 

(18.2.2011 14:51:24)
Tak já mám stejný problém. Vlnité, příšerně jemné, zničené, zacuchávající se, dlouhé na ramena...

Když to vyfoukám difuzérem,, všichni kolem jsou nadšení z kudrlin, ale druhý den to krepatí, cuchá se atd. Rozčesávat se to samozřejmě nedá a žehlit se mi nechce, protože mám pocit, že je to ještě víc ničí a taky vystupuje ta krepatost, elektrizují atd.

Jenže jaký střih zvolit? To je pro mě zásadní otázka. Šla bych klidně do krátkých, hlavně aby to nějak vypadalo a dalo se to aspoň trochu snadno upravit.
 Sisinka  


Re: Stříhat či nestříhat? 

(18.2.2011 14:52:25)
Já bych to ostříhala a nechala bych si udělat pěknej rozcuch a pěkně promelírkovala ~d~
 flamenka 


Re: Stříhat či nestříhat? 

(18.2.2011 14:56:38)
Ježiš, na to asi nemám, jsem dost konzerva a ke kostýmu bych to asi nezvládla - vrchol odvazu pro mě byla podkova s vyholeným krkem, jinak mi ale dlouhý vlasy v exteriéru pomáhají, klamu tělem a tvářím se jako princezna~t~
ale hustý je mám, takže možná ta deka je dost přesnej výraz...~q~
 moniviky 


Re: Stříhat či nestříhat? 

(18.2.2011 15:01:00)
já bych zkusila před tím stříháním kvalitní vlasovou kosmetiku a až pak bych se rozhodla,ono někdy stačí změna značky
 Xantipa. 


Re: Stříhat či nestříhat? 

(18.2.2011 15:03:17)
Já mám pocit, že kratší vlasy = nutnost hodně péče /snad kromě ježka/. Dlouhý vlasy se umyjou a nechají volně proschnout~d~
 cazadora 


Re: Stříhat či nestříhat? 

(18.2.2011 15:22:50)
Jo tak já mám taky cykly, dlouhý co nejvíc to jde ale čím sem starší tim sou vlasy i třeba po lopatky hnusnější roztřepený, pak rok přemejšlim jestli stříhat nebo ne(u mě znamená mašinkou na 9mm) nakonec to po dlouhym rozmyšlení fiknu, tak rok udržuju miluju to holení třeba co týden dva aby byla "dýlka"stejná a pak nechám odrůstat a šííílim a moc si přeju dlouhýýý vlasy momentálně jedu fázy odrůstání a zapřísahám se že už to stříhat nebudu mám to cca 4cm dlouhý šílený hnusný blééé at už je aspon léto to už bude lepší dýlka. Když jdu kolem zrcadla vidim se s mašinkou v ruce ale jak bych ted fikla budu mít prořvaný večery. Jednou z těch vlasů zmagořim ale sem ráda že v tom nejsem sama~3~
 Jahodová 


Re: Stříhat či nestříhat? 

(18.2.2011 16:57:12)
Píšeš husté a vlnité. Tak nejde jen zastřihávat délku a nechat pořád dorůstat? Co ti sluší kolem obličeje? Setříhané nebo třeba široká čelenka?

Řeším to taky furt. Mám dlouhé, husté, ne rovné. Věčně v culíku, takže nic moc, ale rozpuštěné právě kvůli tomu, že jsou husté vypadají za chvilku hrozně - zacuchané a kolem obličeje žádný tvar.
Mám je postupně sestříhané. Spokojená jsem jen když jdu od kadeřnice (1krát za rok) - to jsou sestříhané a drží tvar, sama si to tak vyfoukat nedokážu a nedrží to.
 flamenka 


Re: Stříhat či nestříhat? 

(18.2.2011 20:59:32)
~6~ foukat se neumím dodnes - řeším to tak, že si na ty mokrý vlasy lehnu a oni se nějak zkroutěj a druhej den jsou nadejchaný (jedna slečna mi poradila ty vlhký natáčet na prst, ale i když to pak vypadalo pěkně, už mi na to nějak v noci nezbývá energie~d~
No, co mi sluší..to je fakt těžká otázka;-) určitě ne ulízlý narovnaný, spíš větší objem, ideálně vzadu přitupírovanej, případně dva culíky - a co jsem zhubla, tak ten jeden už nevypadá tak úplně tragicky (z profilu ostřejší nos a podbradek~w~~w~~w~
nesluší mi ty rousy!!!~:-D

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.