| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Střih vlasů pro skoro 9letého kluka

 Celkem 33 názorů.
 Beruška+J02A07T10 


Téma: Střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 19:15:49)
ahoj holky.. v pondělí jdu synátora nechat ostříhat.. má takové dycky období, že to nechá komplet odrůst, ale pí učitelce vadí, že mu to padá do očí, sponka mu nedrží, nažutit to taky nejde.. ale chci ho ostříhat nějak frajersky, prostě už jako chlapa, ne jak malý děcko, ale musím s tím nápadem už k holičce přijít, je moc šikovná, ale pokud nebudeme mít nápad ostříhá ho klasicky, postupně, prostříhá, má husté vlasy, nahoře delší..
vlasy má hodně husté, ale jemné, moc se nedají upravit

teď vypadá takto:


za veškeré tipy a nápady, pokud možno i s foto či odkazy moc dekujeme
 & 


Re: poraďte střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 19:28:21)
Berusko, to je krasny kluk.. Me se na malejch klukach delsi vlasy libi. Syn ma takovy "mikadko"

Z hlavy me napadlo, jako mela Demi Moore v Duchovi. Hledala jsem ty fotky akorat na krku vystrihany.. Trosku mu ty vrchni vlasy prepadavaji..

http://www.ricercafacile.com/news/stars/DemiMoore.jpg

Jinak doporucuji hledat jlidne ucesy pro "zensky" a nechat tak ostrihat kluka..
 Beruška+J02A07T10 


Re: poraďte střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 19:34:13)
h&M to je moc hezký

on už právě měl loni vlasy taky dlouhý, ale já na věčný nářky pí učky mu ustřihla ofinu a vypadal jak nedvěd fotbalista.. no děs..
mě se to právě líbí, když mu to přepadá do očí.. ale teď to má fakt už dlouhý, na tý fotce to tak nevynikne a padá mu to hodně hooodně přes oko..

jinak je fotegicnej.. všechny naše děcka sou fotegenický.. nevím teda po kom :D hihi, po mě určitě ne
 Silvie+dva kluci 


Re: poraďte střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 19:40:08)
Já bych to nechala, jak to je. Krásný kluk a krásné vlasy - můžu jenom závidět. Krásnýho kluka mám ~;), ale má na hlavě pět vlků, takže může mít účes alá strojek 5 mm..... ~;((
 Beruška+J02A07T10 


Re: poraďte střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 19:43:48)
holky s tím souhlasím.
Je hezkej, milej, :D vlasy má krásný, kvalitní, leckerá baba, včetně mě mu je může závidět. Jsem si i vědoma toho, že pí učka do toho nemá co mluvit, pokud chodí upravenej a čistej, dost silně pochybuji, že by kterékoliv holčičce, co si nechává dorůst vlasy cokoliv řekla, mimo jiné ve vedlejší třídě má pár chlapců vlasy fakt hodně dlouhé.. a taky jim to rostlo tak, že do očí padalo a žádné čelenky ani sponky nenosili.

Bohužel od to od pí učky špatně nese a ač původně se stříhat nechtěl a byl hrdina.. tak teď už je na tom tak, že se ostříhat chce ~d~

Nabídla jsem mu, že pokud chce si nechat dlouhé, že stojím na jeho straně, a jediné co pro něj můžu udělat je to, že ho nechám frajersky ostříhat.. no..
 Winky 
  • 

Re: poraďte střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 19:43:50)
taky pátrám po obrázcích pro syna... má tu "nevýhodu" že se rád stříhá :-) takže je takovej můj panenka na pokusy :-)




 Beruška+J02A07T10 


Re: poraďte střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 19:46:30)
ta spodní fotka, to už mel asi dvakrát
nposledy byl stříhanej v listopadu, vlasy mu rostou desne rychle
 smajlík 


Re: poraďte střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 19:51:29)
Beruško, nebo co to jen ostříhat nakrátko a ráno gelovat? To se mi taky moc líbí
 smajlík 


Re: poraďte střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 19:50:29)
Myslím že to co má mu moooooc sluší - ovšem to že mu vlasy padají do očí opravdu není noc moc a určitě to není příjemné ani jemu. Já taky nenosím ofinu - nosím ale sponky, protože ofina padící do očí mě hrozně obtěžuje a nejsem sama určitě.

Já bych ho stříhla do krátkého mikádka vzadu vystříhaný
 Beruška+J02A07T10 


Re: poraďte střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 19:54:40)
gelem mu to nedrží, ani vosy, ani tužidla ani extra silné :( už jsme zkoušeli kde co, myslela jsem, že tím překonáme to období, než mu vlasy půjdou za ucho
 smajlík 


Re: poraďte střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 19:56:50)
no na gel ty vlasy ale musí být hoooodně krátké - my máme tak 2cm, jemné a vpohodě

Jinak já mám ofinu tak že jí za ucho vpohodě dát - stejně to ale nedrží prostě a prudí to... Dcera su dělá culík, jinak jí to ve škole taky vadí
 Beruška+J02A07T10 


Re: poraďte střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 20:01:17)
on to na culík eště nemá

má to delší než loni, nakonec to kvůli zastřihlé ofině před létem shodil tak na 8cm, prostříhané, sestříhané, ale právě říkám, chtela bych neco jiného, on sám taky ,ale me je na jednu stranu líto mu to stříhat, netřepí se mu to , nemastí, nic,,, tak jen nejak decentně spíš uprabit a dát tomu šmrnc.. a máš pravdu, samotnýho ho to otravuje, dá to bokem, ohne se nad sešit a má to ve vočích nanovo
 Staronová.luc 


Re: poraďte střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 22:40:15)
Winky, prosím neuraž se, ale ty obrázky co jsi sem vložila jsou strašný ~t~ Můj straší kluk je viděl a pronesl "proboha co to je, to mu nemůže udělat" . Takže asi tak ~;)
 Jana, 2/07+10/08+5/11 


Re: poraďte střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 19:50:17)
Tady asi něco najdeš:

http://www.vlasy-in.cz/v/ucesy_kaderniku_a_salonu/J7/ucesy-J7-2009-150.jpg.html#

Moje oblíbená stránka. ~:-D
 Rina+2 


Re: poraďte střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 19:54:32)
To ma krasny, mozna bych teda akorat nejak resila tu ofinu sestrihat na bok.
 Veverecka+Honzík09,Kubík12 


Re: poraďte střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 20:05:15)
Má to fakt pěkný..a nebylo by řešení, že by prostě v aktovce nosil čelenku a na hodinu si ji dal, aby mu to nepadalo do očí? Můj chlap ji taky nosí, když něco doma píše a má rozpuštěno zrovna..~x~
 Veverecka+Honzík09,Kubík12 


Re: poraďte střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 20:07:37)
Myslím jako do té doby, než mu to půjde dát za to ucho:)
 jitulda08 


Re: poraďte střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 20:10:38)
teda vlasy má fakt krásný já bych to nestříhala. souhlasila bych s čelenkou než mu doroste ofina
 Beruška+J02A07T10 


Re: poraďte střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 20:15:21)
obávám se, že by se mu kluci smáli, on je hodně citlivý a málo průbojný, asi by si s těma narážkama neporadil, už jsem mu nabízela, že mu koupím třeba černou
 Veverecka+Honzík09,Kubík12 


Re: poraďte střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 20:19:04)
já pořád přemýšlím nad tím účesem, ale nic mě nenapadá..

aby se mu smáli, to je blbý..
 Beruška+J02A07T10 


Re: poraďte střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 20:25:13)
jo je to blbý, říkám, on to blbě nese, neumí je sám odpálkovat.. on toho má víc.. řešili jsme dlouhodobou šikanu, teď už je šikana vyřešená hříšník se omluvil, napravil, ale v synovi to zanechalo.. on sám je nezákeřnej.. oni se do něj naváží kde kvůli čemu - je na svůj věk normálně velkej, ale děcka sou ve třídě o dost větší... je hubenej.. te´d už to teda de - ale má jen 127 cm a cca 26-27kg. Tak nechci prostě, aby měli důvod se mu smát, ikdyž oni si ty zákeřňáci najdou dycky něco, at má sestřih jako chlap, nebo vlasy dlouhý jako holka.. tak si zas najdou něco jinýho..
 Winky 
  • 

Re: poraďte střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 21:12:11)
tak omrkněte účesy sportovců - třeba fotbalistů, ti nosí takové tenké čelenky a jak jim to fanoušci baští...




 Jordana 


Re: poraďte střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 21:17:55)
Nebudu mluvit k vlasům,jsem zastánkyní kratších vlasů u chlapů i kluků.....ale zkuste ho naučit se bránit,jak sama píšeš,zákeřňáci si vždy najdou něco,co jim bude na daném člověku vadit....Vytvořit si svůj vlastní styl,stát si za ním-prostě z nedostatku či třeba "čelenky" ve vlasech udělat cool styl.Naučit ho argumentovat,netrápit se tím,neřešit to prostěa hlavně mít se rád a věřit si!!!Jasně hodně je o povaze,ale výchovou se dá leccos upravit...Vždy bude něco,čemu se dá vysmívat-pokud těm prevítům ukáže,že mu to vadí-je to přesně to,co chtěli....
Takže chce ho to naučit,jak reagovat....rozebrat to...ne ho učit ustupovat a snažit se potírat,měnit jeho vkus,vzhled,zájmy,chování atd....

To mě prostě napadlo.
Jinak dlouhá ofina učitlece vadí mimo jiné asi proto,že si tím většina dětí kazí oči...Myslím,že ot myslela dobře-ne z estetického hlediska,ale zdravotního...;-)
 Beruška+J02A07T10 


Re: poraďte střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(19.2.2011 9:49:14)
jordano, jak sama píšeš, povahou je hodně, výchovou se dá upravit lecos.

on je k sobě nadmíru kritický, bohužel je to moje vinna z jeho prvních tří let života, nebudu tady rozebírat okolnosti, ale měli jsme to všichni hodně těžký.

Nicméně ho samozřejmě podporuju a vedu k tomu, aby si to líbit nenechal a nedal se a za svým rozhodnutím si stál a za svým stylem rovněž... on si ale prostě všechno moc bere, je introvertní - ač kamarády si hledá lehko, pokud nejsou zákeřní...

je to na dlouhé povídání, všechno co píšeš, dělám, neučím ho aby ustupoval, ale aby se uměl správně hájit.. nicméně je to dítě, a když se brání poprvé, podruhé a potřetí mu za to vrazí.. a on není od přírody agresivní.. tak bohužel..
 lipoo 


Re: poraďte střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 23:55:33)
u nás normálně nosili nějací kluci čelenku..rozhodně lepší jak sponka~t~

se divím,že ty vlasy tak chce,když mu to vadí~e~
 Tenna /2 


Re: Střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 20:35:25)
Mně se líbí tak, jak je :-) Z praktických důvodů bych mu nechala maximálně sestříhat ofinu, k jedné straně jako to má, to mu sluší, a sestříhat trošku na krku ~d~ (Jinak paní učitelka by neměla komentovat jeho účes, maximálně velmi zdvořile a diplomaticky nadhodit, jestli to JEMU není nepohodlné, když mu vlasy padají do očí.)
 Staronová.luc 


Re: Střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 22:36:44)
Paní učitelce do toho celkem nic není, i když ofinu by zkrátit potřeboval ~;)
Syn má hezkej obličej, co ho vzít mašinkou na 12 mm a nahoře mu to gelovat?
 Mickey16 


Re: Střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 22:52:04)
Takhle je to perfektni, vyfenuj mu je jeste mokry se silnym tuzidlem na stranu a dodelej voskem, a rekni ucitelce at se stara o svuj porost.
 Mickey16 


Re: Střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 23:28:46)
Nejak takhle




 lipoo 


Re: Střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 23:47:53)
beruško-to malej už si zakládá na účesu?je dobrej....našeho zajímá jen to,jestli mu to neleze do očí~t~-tomu to taky vadí,takže stříháme offinu a jinak beru strojkem:-)-bude mít devět v květnu.
 lipoo 


Re: Střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(18.2.2011 23:53:49)
tak mu dej čelenku~;)..jinak-já osobně nemám ráda,když leze ofina do očí...a hlavně když vidím,že to tomu dítku vadí,že to pořád odfukuje,odhrnuje-aby viděl~a~
 lipoo 


Re: Střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(19.2.2011 22:22:52)
beruško-tak pak hoď fotku,jak to dopadlo~t~
 Dáňula 


Re: Střih vlasů pro skoro 9letého kluka 

(20.2.2011 18:58:07)
Napadlo mě jedině dám tu černou elastickou čelenku látkovou, aby mu to nelezlo do očí,nebo prostě pokračovat a připínat slabýma sponečkama, než mu to doroste tak, aby nemusel užívat nic. Ale podle obrázku nevím, mi přijde, že mu ty sponky musí kouzat z vlasů a za chvíli je má dole (mi kloužou pérka i takový ty cvakací pro malý děti - mám moc jemný vlasy a prostě tam nedrží, to samé gely a tužidla - jsou na ty vlasy moc těžké), takže bych se přikláněla k té čelence.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.